Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What sort of music do you listen to? <a href=" http://lafrusleria.com/es/nizagara-tablets-viagra ">nizagara sildenafil</a> “White space devices would access the spaces at times when they are vacant by communicating their locations to a database designed to minimise the risk of interference with any existing users,” said Ofcom, in a statement. <a href=" http://www.tib.com.sg/priceline-pharmacy-yamanto-fax ">best drugstore non smudge pencil eyeliner</a> In a letter dated Monday to U.S. District Judge RichardSullivan in Manhattan, Shevitz said that while she is willing torepresent both men, "Mr. Tanaka prefers that the court appointanother lawyer for him to help shoulder some of the load." <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/effexor-xr-weight-loss.pdf#if ">venlafaxine effexor xr erc</a> Where he agrees with Aulet is on the need for a blend of instruction from both sides, including the richness of experience that practicing entrepreneurs can bring to the classroom. How to perfect the blend is becoming an increasingly hot topic at the nation's universities, he said. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/fosamax-lone-pine-order.pdf#vastly ">order fosamax online </a> Occasionally between 1967 and 1969 I would listen to Ralph Miliband speaking at the London School of Economics. Although I was studying law at the LSE and Miliband’s lectures were about politics and sociology, his opinions were attractive to a generation of students opposed to the American war in Vietnam and disconcerted by the growing influence of multinational corporations and the oppressive dictatorship of international capitalism. <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/alesse-acne-control-kft ">alesse does order matter pvris</a> Dressed in his dark blue military uniform, Manning showed no emotion as the verdict was read and his supporters in the sparse military courtroom remained silent throughout the five-minute hearing.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Some First Class stamps <a href=" http://www.abra-fluid.ch/metformin-glucophage-buy.pptx ">can i buy glucophage over the counter</a> MARK WILLACY: Certainly growth has surged to an annualised four per cent in the first quarter of this year with analysts attributing this rise to Abe-nomics and its program of aggressive monetary stimulus, fiscal spending and structural reform. But not everyone is a disciple of Prime Minister Abe's bold agenda. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?buy-allopurinol-300-mg-online-lazar.html#sniffing ">should you stop allopurinol during acute gout attack elbows</a> Conspiracy theorists and suspicious security experts have said for years that Microsoft cooperates with the National Security Agency, handing over reams of data to help the NSA decrypt communications. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/cheapest-rogaine-foam-uk.pdf#compliments ">much does rogaine cost canada</a> The auction will also require that the government get about75 percent of the oil produced after costs are recovered. Thatmeans that Brent crude must remain at about $110 abarrel for Libra to make money, said Enrique Sira, seniordirector of research at IHS CERA told Reuters in Houston. Brentclosed at $108.82 a barrel on Thursday. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/bimatoprost-pay-cod.pdf#bound ">bimatoprost canada online</a> NEW YORK, July 26 (Reuters) - The dollar fell to a five-weeklow against major currencies on Friday on speculation theFederal Reserve will emphasize next week its intention to keepinterest rates low for longer. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/lansoprazole-15-mg.pdf ">generic name for prevacid solutab</a> But the website Healthcare.gov, the administration's onlineportal for consumers in 36 states, was hobbled by technicalissues - including error messages, garbled text and delaysloading pages - that administration officials partly blame on anunexpectedly high volume of 14.6 million visitors in its first10 days.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).