Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I've just started at <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/ec-naprosyn-generic-naproxen-side-effects.pptx ">where can i buy naproxen tablets jumbo</a> She is said to have met Germaine Lindsay in an internet chatroom, and married him in 2002. Three years later, Lindsay carried out a suicide bomb attack on a London underground train that killed 26 people. <a href=" http://www.teamjolokia.com/prescription-drugs-from-india-are-they-safe.pptx#silver ">how do celebrities get prescription drugs</a> Three U.S. scientists won the Nobel chemistry prize on Wednesday for pioneering work on computer programs that simulate complex chemical processes and have revolutionized research in areas from drugs to solar energy. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buy-levothyroxine-sodium-tablets.pptx ">levothyroxine tablets buy online</a> ESPN MLB Insider Buster Olney dishes on the Red Sox's acquisition of Jake Peavy in a three-team deal with the Tigers and White Sox, his expectations for the trade deadline, Alex Rodriguez's future and more. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-cheap-amoxicillin-uk.pdf#peacefully ">can you buy amoxicillin over the counter in canada</a> Monday's petition was given to the Nobel committee by Norman Solomon, co-founder of RootsAction, who told Reuters that giving the prize to Manning would help repair the Nobel panel's reputation following its choice of Obama for the 2009 peace prize. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/phenelzine-sulfate-and-tyramine.pdf ">phenelzine sulfate drug class </a> Prime Minister Benjamin Netanyahu responded with an order to permit settlers to move into a once disputed building in Hebron near the scene of the attack, saying "whoever tries to uproot us from the city of our fathers will achieve the opposite."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I like watching football <a href=" http://icnc.co.nz/seroquel-125-mg.pdf ">cost seroquel xl</a> Another model is "villages," neighborhood networks that provide services for what's known as aging in place &ndash; which about 90 percent of people hope to do, aging experts say. "Very often the impetus to come together is around socialization," so neighborhoods will organize potluck dinners or theater outings, says Katie Smith-Sloan, chief operating officer and executive director of the International Association of Homes and Services for the Ageing. <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=-53314-buy-cialis-where-acwanrl ">dut cialis osto -</a> Presented with two opposing views of the CFPB, 64 percent of voters voiced support for the idea of an agency charged with protecting consumers against dangerous financial products. By contrast, only 26 percent were more inclined to view the CFPB as an example of expensive, unneeded federal bureaucracy. Republicans split more closely on this one, favoring the pro-CFPB answer by just 46-45 percent. Even so, the survey found no evidence whatsoever of the kind of over-the-top hostility that led South Carolina Senator Lindsey Graham, for example, to describe the CFPB as "something out of the Stalinist era." <a href=" http://www.scotland2000.com/permethrin-cream-5-for-scabies-buy-online.pdf ">buy permethrin 5 cream</a> Going forward, the more substantial comments will float to the top. "You'll see posts at the top of the list from the video's creator, popular personalities, engaged discussions about the video, and people in your Google Circles," YouTube continued. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/generic-metoprolol-medication.pptx ">toprol metoprolol bp parameters</a> “Peyton went back to being a college kid and I went back to being a young college quarterbacks coach,” Cutcliffe said. “I coach coaches a lot now. Getting to do that one on one was just awesome.” <a href=" http://crearmarca.com/slimfast-tablets/#tracks ">slimfast shake</a> "Contrary to commonly held beliefs, young adults do want affordable health coverage," said Dr. David Blumenthal, president of the nonpartisan Commonwealth Fund. The group's study dispels the notion that young adults don't think they need coverage because they feel invincible, said lead author Sara Collins.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).