Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Withdraw cash <a href=" http://euso.se/is-suprax-a-strong-antibiotic.pdf ">can suprax tablets be crushed</a> The eight-carriage train came off the tracks, hit a wall and caught fire just outside the pilgrimage destination Santiago de Compostela in northwestern Spain on Wednesday night. It was one of Europe's worst rail disasters. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/betamethasone-valerate-cream.pdf ">betnovate c for face</a> The reintroduction project has involved work with farmers to create flower-rich meadows and field margins in Dungeness and Romney Marsh, which have boosted populations of other threatened bumblebees. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/buying-cytotec.pptx ">how many cytotec tablets for abortion</a> The bill was revised on Wednesday to raise the top incometax rate on a sliding scale to 35 percent from 30 percent,impose a 5 percent tax on junk food and roll back plans to applysales tax to rents, mortgages, property sales and school fees. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-nasal-spray-buy-online-oatmeal.pdf ">fluticasone propionate nasal spray price how often to uses and side effects</a> It's that time of the year again. The MTV Video Music Awards are Sunday and we look back on some of the show's best moments. Dressed in a revealing wedding dress, lace gloves and her infamous "boy toy" belt, Madonna performed "Like a Virgin" at the first Video Music Awards in 1984. Her album of the same name, which dropped that November, went on to become one of the best-selling albums of all time. <a href=" https://www.citis.com.br/clomiphene-citrate-online-pharmacy-ubc.pptx ">taking clomid right after miscarriages two</a> Levy said both companies had years of experience setting up &#8220;strict firewalls&#8221; to protect clients&#8217; interests. Even so, the deal is likely to create some instability as rival ad agencies try to poach clients while Publicis and Omnicom are distracted by the merger.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

this is be cool 8) <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/safe-buy-clomid-online-canada.pdf#gunpowder ">clomid research</a> The partners said on Friday they had therefore decided towithdraw their Japanese application for chronic obstructivepulmonary disease (COPD). The application to use Relvar as atreatment for asthma remains under review in Japan. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/nexium-b12-mangel.pdf ">nexium product information australia</a> This special section will help you through the process. We’ll give you in-depth information on Part D and Medicare Advantage plans, answer some frequently asked questions and let you know where to go for free help. <a href=" http://www.rodyb.com/buying-clomid-for-pct.pdf ">anyone purchase clomid online </a> Authorities say Lloyd was killed with a .45-caliber Glock, which hasn't been recovered. They haven't identified the triggerman, but according to court documents, Ortiz told police that Wallace said it was Hernandez. Prosecutors say they have video footage of Hernandez at his home in the hours before and after the shooting holding what appears to be a Glock. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/orlistat-uk-supply-problems.pdf#command ">orlistat uk</a> Doug Parker, CEO of US Airways, who would run the merged company, and Tom Horton, CEO of American, issued a joint statement saying they "are pleased the court has set a schedule that will enable us to resolve this litigation in a reasonable timeframe." <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-serevent.pdf#archipelago ">order serevent online</a> Lowth will forfeit his AstraZeneca bonus for 2013 but BG,which will pay him a base salary of 725,000 pounds ($1.10million), will compensate him for it. He was paid a cash bonusof 1.034 million pounds last year. He is to leave AstraZeneca inOctober but as yet has no official start date at BG.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).