Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm in my first year at university <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/buy-clomid-steroids-uk.pdf#surrounding ">buy 100mg clomid uk</a> The Swiss Financial Market Supervisory Authority, FINMA,said earlier this month that it was "conducting investigationsinto several Swiss financial institutions in connection withpossible manipulation of foreign exchange markets." <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=alli-120-capsules-uk.pdf ">alli coupons printable 2013</a> That could be true, given the timing of the arrests. But regardless of its leaning, Green doesn’t think the Gyeonggi Dongbu Alliance — the majority faction of the far-left UPP — constitutes a serious national security threat. But, he adds, “there are national considerations at play here.” <a href=" http://www.ashmontmedia.com/releases/is-generic-finasteride-the-same-as-propecia.pdf#scold ">propecia finasteride online</a> "It means a diet containing whole cereals, vegetables, salad, fruit, dairy foods, meat, poultry, pulses and including fish &ndash; three portions per week with at least one of oily fish, such as salmon, sardine or tuna." <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/is-dapoxetine-available-in-us.pptx#notably ">dapoxetine trade name in india</a> "Imagine how terrifying it would be to open the mail and find a threat to kill your spouse or your children," U.S. Attorney Booth Goodwin said in a statement. "This defendant carried out a carefully planned scheme designed to frighten his victims out of more than $120 million. It was an extraordinarily brazen crime, and I'm pleased, for the victims' sake, that we were able to put a stop to it so quickly." <a href=" http://www.myh.org.uk/getting-accutane-first-time-took.pdf ">getting accutane tylenol 3 interaction</a> Dr. George Cotsarelis, chair of Dermatology at the University of Pennsylvania's Perelman School of Medicine, said that the study's findings regarding hair follicle generation were in some ways not surprising, because they confirm what has been suggested by earlier reserach. But the genetic analsyis of dermal papilla cells is novel, and may help researchers better understand "the molecular underpinnings for why cells are able to make a follicies," Cotsarelis said.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm afraid that number's ex-directory <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/can-you-buy-metformin-over-the-counter-in-australia.pdf ">glycomet tablets 500mg</a> Mallory Park was put under a highly restrictive Noise Notice in 1985 embracing all circuit activities, however many of the provisions were open to interpretation. Since then MPML had enjoyed a long and fruitful relationship with Hinckley & Bosworth Borough Council, reaching a level of understanding to work within the Notice. <a href=" http://atomsystem.com/cheap-tricor-145-mg.pdf ">buy star trek medical tricorder</a> The pace of increase in new business for UK services companies accelerated to its fastest since May 1997, according to CIPS's survey, which does not include the retail industry. Strengthening client confidence was cited by services companies as a key reason for the strength of new business. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/zyrexin-at-cvs.pptx ">does zyrexin make you bigger</a> Manziel's situation arrives as dissatisfaction with the NCAA &#8211; from president Mark Emmert through the entire structure of the organization, especially including the enforcement branch &#8211; is at an all-time high. The get-tough attitude has been replaced by a public view of 'get over yourself' &#8211; no matter how wrong a coach or athlete might be right now, it's safe to assume the NCAA is more wrong. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-nexium-online-australia.pdf#federal ">nexium granules package insert</a> "Anything beyond that is based on options from the framework agreement that relate to the time after 2020," a spokesman for Deutsche Bahn said on Friday. Siemens also declined to comment on the delivery of further trains. <a href=" http://ascofarve.com/?oxydine-metabolics-test-e.pdf#garret ">oxydine steroids reviews</a> "The Joint Chiefs have made it very clear that we will follow the law of the land. The law of the land has changed, so we will assess as quickly as possible what that means," he said at the briefing with Hagel.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).