Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I want to make a withdrawal <a href=" http://fotahouse.com/albuterol-ipratropium-nebulizer-use.pdf ">albuterol inhaler cost walmart</a> Clinton, who has kept busy traveling the country discussing healthcare, voting rights and other policy issues, has acknowledged that she is considering running for president, most recently in a New York Magazine interview published online on Sunday. <a href=" http://www.aaazoellner.com/75-mg-topamax-at-night.pdf ">trokendi xr compared to topamax</a> Like Herceptin, Perjeta only works in a subset of about 20 percent of breast cancer patients who have tumors that overproduce a protein known as HER-2. This protein causes cancer cells to divide and grow faster than usual. <a href=" http://audio-republic.co.uk/where-can-i-buy-levothyroxine-in-the-uk.pdf ">synthroid buy online uk</a> Initial claims dropped by 31,000 to a seasonally adjusted 292,000 in the week ended Sept. 7, the Labor Department said Thursday. But the department said two states, which were not identified, made changes to their computer systems that resulted in some claims not being processed in time. <a href=" https://www.citis.com.br/how-to-get-prescribed-clomid-pills.pptx#outlet ">can clomid help you get pregnant game</a> Emmons was one of the first on-scene and described the column of smoke coming from the plane, using foam to try to put out the flames and climbing up the plane's emergency chutes to look for passengers and helping rescue the four or five people who were still in the back of the plane. <a href=" http://www.tdic.it/where-can-i-buy-prilosec-in-canada.pdf#lydia ">prilosec otc omeprazole</a> Then they added changes to refugee rules to their wish list following Interior Minister Hans-Peter Friedrich's rejection of calls for Germany to take in more refugees after about 300 African migrants died last week crossing the Mediterranean.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

On another call <a href=" http://morodalsfestivalen.no/order-phenergan.pptx#verge ">buy codeine promethazine cough syrup uk</a> But British retailer Marks & Spencer lagged themarket on Tuesday, rising 0.2 percent after it posted an eighthconsecutive quarterly fall in underlying sales of generalmerchandise. (Reporting By Francesco Canepa; Editing by John Stonestreet) <a href=" http://www.momroad.com/20-mg-fluoxetine-for-anxiety.pdf#apron ">actavis fluoxetine capsules 20mg</a> "If this keeps happening, investors will get fed up, but you can't find an alternative overnight," said George Goncalves, head of U.S. rates strategy at Nomura. "It could take 10 to 20 years to create one. A lot of money has to change hands to make that happen." <a href=" http://www.novacast.se/tribulus-terrestris-2000-mg-dose.pdf#talk ">buy online cheap tribulus terrestris</a> Spontaneity was the whole point for Green, whose eclectic career ranges from the gripping 2000 indie drama “George Washington” to the 2008 stoner action comedy “Pineapple Express.” He recruited two of his actor friends, Paul Rudd and Emile Hirsch ... and immediately cast them against type. <a href=" http://www.iap.org.br/capsiplex-diet-tablets.pdf#subsequent ">order capsiplex online</a> "One thing is for sure, they will not succeed in pushing me and my allies out of political life," said Navalny, 37, who posted a strong second-place showing against a Putin ally in a Moscow mayoral election last month. <a href=" http://www.novacast.se/avena-sativa-and-shbg.pdf ">is avena sativa in oatmeal</a> Asylum requests from Central Americans also have spiked in recent years, a move government officials attribute to reports of increased drug trafficking, violence and overall rising crime in the region.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).