Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How do you spell that? <a href=" http://www.lisovani.cz/buy-diflucan-online-overnight.pdf#later ">does diflucan cause yeast die off</a> Only Pope John Paul II's Mass during his 1995 visit to Manila, the capital of the Philippines, topped Rio's numbers, with an estimated 5 million people taking part. Third place among papal Masses now goes to Rome's World Youth Day in the 2000 Jubilee year, when 2 million people participated. A similar number attended John Paul's final Mass in Krakow, his Polish hometown, in 1979, during his first visit to his homeland as pope. <a href=" https://www.autoprofi.cz/a-doctor39s-order-is-0125-mg-of-ampicillin-the-liquid-hgh.pptx ">ampicillin 500mg capsules equal</a> Markets are nervous about Fed plans to pare back the $85 billion of bonds it has been snapping up every month. However, a Fed retreat would amount to a vote of confidence in the world's largest economy, an important anchor for global growth. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/prednisone-10mg-weight-gain.pdf#occasioned ">prednisone 20mg price</a> "The Chinese just love features. They want their phone to have 50 different things that they're never going to use," said Michael Clendenin, managing director of technology consultancy RedTech Advisors. "Apple just doesn't play that game. Unfortunately, if you want to hit the mainstream market in China, and you want a lot of market share percentage points, you have to offer the Swiss army knife of cellphones." <a href=" http://daproim.com/index.php/can-i-buy-celebrex-over-the-counter.pdf#intervals ">buy celebrex 200 mg online</a> By 2020 nearly one in two people – 47 per cent – are expected to contract the disease at some point in their lifetime, compared to 32 per cent in the 1990s. Survival rates have also improved for all types of cancer with nearly 40 per cent expected to beat the disease by 2020, compared to 21 per cent two decades ago. <a href=" http://www.valentineavoh.com/pasak-bumi-tongkat-ali-extract.pdf ">kegunaan obat neo hormoviton pasak bumi </a> But this is what happens when your client is guilty and you can’t say he is innocent. You say anything, throw as much mud as you can against the wall and hope something sticks. Once again I ask what I asked a long time ago: If A-Rod thinks he can prove medical fraud, where is the grievance filed through his union?

2rand[0,1,1]

28.5 2017

The National Gallery <a href=" http://vinosjeromin.com/revatio-patent.pptx ">revatio treatment for pulmonary hypertension</a> The U.S. and Russia announced an agreement Saturday aimed at setting a timetable for destruction of Syria's chemical weapons and averting a proposed U.S. military strike against the war-torn Middle Eastern nation. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/nexium-card-canada.pdf ">astrazeneca coupon nexium</a> "Bottom line: The public should not be using their browser to manage their passwords," McAfee security expert Robert Siciliano told ABC News. "Password managers have now evolved to a point where they have military grade encryption and they work across browsers, across devices and store your data locally and in the Cloud." <a href=" https://www.citis.com.br/did-anyone-bought-clomid-online-ikea.pptx ">how safe is it to buy clomid online cheap</a> Agassi, who has returned to Melbourne Park for the first time since his last appearance here eight years ago, said yesterday: "Given the quality of play and the second life that Djokovic has after that Wawrinka match, I would give him the edge. He certainly has a lot to prove from last year's final at the US Open. He plays well down here." <a href=" http://www.kth.ee/where-can-i-buy-a-tricorder.pdf ">tricor 145 mg tabs</a> "The only reason why Turkey didn't have them (the air defense systems) until now is because they wanted to achieve the technological information and know-how to produce these systems," Sandikli said."I think Turkey's choice is a message to its NATO allies in this sense." <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-suprax.pdf ">order suprax online</a> Frye, 37, and her husband, producer Jason Goldberg, are parents to two daughters, Sienna Rose, 7, and Jagger Joseph Blue, 5. The &#8220;Home Made Simple&#8221; host said that they always planned to find out the baby&#8217;s gender because her girls were curious.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).