Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I've got a full-time job <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-gabapentin-uk.pdf ">buy neurontin online no prescription</a> Socialists or social democrats still head 13 of the 28 EU governments and are in coalition in five others, but they are often driven to pursue unpopular policies that hit the interests of their own electorate. <a href=" http://www.lisovani.cz/cost-of-methotrexate-for-rheumatoid-arthritis.pdf#promised ">methotrexate injection package insert</a> The heavy reliance upon film and animation frustrates, and the contrasts between different cultural styles become repetitive. Ultimately, the show is the theatrical equivalent of eating a piece of cake; pleasurable at the time, but soon forgotten. <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/doxycycline-order-uk.pdf#final ">is it safe to order doxycycline online</a> India, keen to boost any exports in order to reduce a gapingcurrent account deficit and support the rupee, which has lost 16percent in value between from June to September, is reluctant tosell its wheat abroad below the level set for domestic buyers. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-40-mg-ixabepilone.pptx#spend ">what is pioglitazone hcl bhopal</a> Sainsbury's shares have risen 9 percent in the last 90 dayswhile earnings per share estimates for the full-year have risenby an average of 0.5 percent over the same period, according toStarmine data. <a href=" http://www.careercadence.com/best-generic-metformin-er.pdf#mark ">glucophage 1000 mg twice day</a> First lady Michelle Obama and Vice President Joe Biden also are joining the Obamacare campaign, with separate appearances elsewhere. On Wednesday, former Secretary of State Hillary Clinton - who as first lady two decades ago led an unsuccessful attempt to revamp the U.S. healthcare system - will speak about healthcare at the annual meeting of the Clinton Global Initiative, her family's nonprofit foundation.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Directory enquiries <a href=" http://www.adsprecision.com/lopressor-xl-50-mg-accord.pdf ">buy metoprolol 50 mg que es el</a> Allison had been due to take part in the Miss Roussillon contest, due to take place on August 11, which elects a representative for a region of the southwest who will then go on to compete to become Miss France. <a href=" http://www.tbb.no/purchase-terbinafine-tablets.pdf#weigh ">purchase terbinafine tablets</a> The report by the Institute for Social and Economic Research said a lower cost of policing, criminal justice and drug treatment by a move to a regulated market for cannabis in England and Wales could save £200-300 million. <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/buy-cheap-mirtazapine-line.pptx#dug ">30 mg mirtazapine for anxiety to 45</a> While the market share of Kia and Hyundai jumped to 6.1percent last year in Europe from 3 percent in 2008, Japan'sseven traditional brands slipped to 11.8 from 13.7 percent. Itwould have been worse had it not been for Nissan's Qashqai, acompact SUV. <a href=" http://www.algordanza.pt/otc-flonase-coupon.pdf#coming ">natural alternatives to flonase</a> The official said Kerry's one-day visit to Brazil will focuson restoring the trust between Washington and Brasilia that wasshaken by the spying disclosures, which set off a politicaluproar in the largest U.S. trade partner in South America. <a href=" http://www.niec.edu.np/purchase-diclofenac-online.pdf ">buy diclofenac online uk </a> Workplace safety groups have urged OSHA for years to set new exposure limits, saying they would protect lives. But the proposed new rule is expected to face strong opposition from industry groups that contend lower limits are not necessary and will be too difficult and costly to measure for thousands of businesses.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).