Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What qualifications have you got? <a href=" http://www.leivaliit.ee/clindamycin-phosphate-1-topical-swab.pdf#cleared ">clindamycin phosphate 1 topical swab</a> “From inception they were forced to look beyond their home borders to grow their business,” he said. “U.S. companies, because the market is so large, take time before they expand beyond their borders.” <a href=" http://axcomputers.com/methotrexate-10-mg-tablets.pdf ">methotrexate cancer chemotherapy</a> The Red Sox certainly felt that way. Before Game 3, Boston righthander Jake Peavy praised Verlander as “probably the best in the game right now,” but he was baffled at the perception that Tuesday was all about the Tigers ace. <a href=" http://ishedlight.com/metamucil-capsules.pdf#extraordinary ">metamucil costa rica</a> This is not just a problem for a public that has taken sides. This is a problem for justice itself. If it is nearly impossible, finally, to extricate the truth from our own visions of the truth, it is equally impossible to arrive at an unimpeachably just conclusion. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-fluconazole-tablets-online.pptx ">buy diflucan cheap</a> &ldquo;It&rsquo;s not over until the fat lady sings,&rdquo; said Michael Petrilli, an education analyst at the Thomas B. Fordham Institute. &ldquo;And the fat lady, in this case, is [Republican nominee] Joe Lhota.&rdquo; <a href=" http://www.versaillesevents.fr/sinequan-mechanism-of-action-potential.pptx ">sinequan mechanism of action potential</a> Pryor was hit on a second-and-goal play from the Broncos' 6-yard line with about 6:30 to play when a blitzing Woodyard came through unimpeded to stop him for a 2-yard loss. A stunned Pryor stayed down face-first on the grass for a bit but remained in the game for two more plays, even though he seemed stunned during a stoppage in play to determine whether he had fumbled.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I love the theatre <a href=" http://spaen.co.uk/levitra-stomach-upcers/#cocktail ">donde comprar viagra order from</a> Currently, same-sex couples are unsure if they can exclude from federal income taxes any healthcare expenses covered by a spouse's employer. Businesses exclude healthcare expenses from employees' paychecks for heterosexual couples. <a href=" http://future-software.co.uk/buy-retin-a-cream-cheap.pdf#slid ">buy retin-a cream 0.025</a> Senate Majority Leader Harry Reid and Republican leaderMitch McConnell held talks that Reid later called "substantive."Reid did not provide details, but his remarks gave some hopethat Congress soon might pass legislation to fund the governmentand raise its borrowing authority. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-strattera-online-no-script.pdf ">buy strattera online no script</a> The Amalgamated Transit Union and First Transit, a companythat operates on behalf of the Valley Metro public agency,have been embroiled in bitter talks since the beginning of theyear to forge a labor contract for about 400 bus drivers. <a href=" http://www.niec.edu.np/buy-cefaclor.pdf ">order cefaclor </a> "Harbinger is not closing down. As expected I have to meet customer redemptions, but the fund is not going away," Falcone wrote in an email. "I am happy though to get this behind me. Unfortunately I had some poor legal advice along the way and instead of questioning it, I followed it." <a href=" http://www.handsfree.com/buy-accutane-online-cheap.pdf ">accutane orderpharma </a> "We don't have any barrier with lending to coffee companies,but we have to be very careful with bad debt. The coffeebusiness is now very unstable so it's not on our preferencelist," said a deputy manager at a major commercial lender in HoChi Minh City, who asked not to be named.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).