Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I don't know what I want to do after university <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?betamethasone-dipropionate-cream-usp-005.pdf#segment ">betamethasone valerate cream .05</a> However, traders said a strong report would increase thelikelihood the Fed could begin scaling back its stimulus inSeptember - a move that could hurt the gains in equities andcommodities, although it would support the dollar. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/rxlist-abilify-drug-mart.pptx#preparing ">aripiprazole (abilify) drug study x ray</a> The revised work plan and budget will result in an 85percent reduction of the workforce, affecting about 920 jobs.Monthly expenditure will be cut to $1 million from $4 million,Arnaldo said. To date, Sagittarius has spent more than $500million for the initial phase of the project, he said. <a href=" http://www.world-television.com/order-tinidazole.pdf#harder ">where can i buy tinidazole over the counter</a> The incident at the Georgia elementary school came less than a year after a heavily armed gunman opened fire at Sandy Hook Elementary School in Newtown, Connecticut, killing 20 children and six adults. <a href=" http://www.ext.fi/where-to-buy-permethrin-spray.pdf ">where to buy permethrin spray for clothes</a> Figures compiled by Reuters and shipbrokers show around 60state-owned and private shipyards won about $10.5 billion worthof contracts from foreign and domestic shipowners for vesselstotalling 21.2 million dead-weight tonnage (dwt) in the firsthalf of this year. <a href=" http://www.catenn.org/benicar-hct-discount-card.pdf#welfare ">olmesartan medoxomil tablets 40 mg price</a> Five thousand people are expected to attend a gala in the palace gardens on Thursday evening which will feature performances from Katherine Jenkins, Russell Watson and band The Feeling, as well as the National Youth Orchestra and English National Ballet.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://theclocktowernyc.com/powerzen-cost.pdf ">powerzen ebay</a> "Most of those guys there have inculcated the hierarchy, the structure, the discipline the respect for authority," said Raelean Finch, a former army intelligence officer who co-writes a blog called "Captain Incarcerated" with a friend and former army colleague serving six years at the Barracks in Fort Leavenworth. (She asked that her friend not be identified further in order to preserve his pseudonym on the blog.) <a href=" http://iacs.org.br/ipratropium-bromide-nasal-spray-buy-online.pdf ">buy atrovent online</a> "We apologize for the disruption to our passengers and ask that they please remain patient as we work to correct the issue, reschedule affected flights and accommodate any passengers impacted," said Andrew Levy, Allegiant Travel Co. president. "Allegiant is committed, above all else, to the safety of our passengers and crew, and we are dedicated to working around-the-clock to ensure that all of our fleet meets the highest standards." <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/buy-cheap-ventolin-online.pdf ">ventolin inhaler price in pakistan</a> "We found an amicable solution," EU Trade Commissioner Karel De Gucht said. "I am satisfied with the offer of a price undertaking submitted by China's solar panel exporters," he said, referring to the minimum price for China's imports. <a href=" http://axcomputers.com/150mg-of-clomid-twins.pdf#fined ">what days to take clomid to have twins</a> "Freedom to marry regardless of sexuality or gender but also freedom to believe marriage should be of one man with one woman and not be marginalised &ndash; clear affirmation that as a nation respect for each and every person is paramount regardless of age, religion, gender, ethnicity or sexuality." <a href=" http://future-software.co.uk/buy-misoprostol-cytotec-online.pdf#disappeared ">can you buy misoprostol over the counter in australia </a> Lastly, there is a continuing problem for Republicans in recruiting candidates who can win statewide elections in competitive states. Easily winnable senate races in Delaware, Missouri, Nevada, Indiana and Colorado were thrown away by the insistence of Republican primary voters of nominating candidates who were widely viewed as kooks.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).