Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

We work together <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/dapoxetine-voorschrift.pdf#misery ">dapoxetine voorschrift</a> We need more places for people to play tennis and I&#039;m pushing very hard to get a lot of the public parks we&#039;ve lost over the last 20 years resurrected, so there are affordable and accessible places to play in every town. That way we&#039;ll make our wonderful sport more inclusive and can really start to change the face of tennis in this country. <a href=" http://www.markolukac.com/prostadvance-pret.pdf ">prostadvance reviews</a> António Guterres, UN High Commissioner for Human Rights said: &#8220;We have not seen a refugee outflow escalate at such a frightening rate since the Rwandan genocide almost 20 years ago. The people of Syria continue to suffer tremendously, a suffering that is now further aggravated by the host summer temperatures and particularly stressing during this holy month of Ramadan. Syria&#8217;s neighbours have allowed huge numbers of refugees to find safety on their soil, saving hundreds of thousands of lives but that generosity comes at an increasingly heavy price.&#8221; <a href=" http://thesimpleidea.com/can-i-buy-diflucan-over-the-counter-in-australia.pdf#gleaming ">what is the normal dosage of diflucan for a yeast infection</a> The minutes say: "The recent rise in market interest rates, were it to be maintained, would represent such a premature withdrawal, but the proposed statement from the Committee should help to prevent that." <a href=" http://www.wigt.co.uk/alli-orlistat-manufacturer.pptx#creating ">alli price increase</a> "Confidentiality is threatened by the leakage of information to third parties" through trackers on the websites themselves or on consumers' computers, he wrote in the Journal of the American Medical Association. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/zyprexa-compared-to-seroquel-och.pptx#britain ">seroquel 25 mg price ijig</a> Wildfires have raced across hundreds of thousands of acres in Idaho in recent weeks amid an uptick in drought conditions, high temperatures and strong winds, pouring thick smoke into mountain valleys, triggering air pollution alerts in several Idaho communities.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'd like to open a business account <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-costco-iowa.pptx ">seroquel equivalent dose di zyprexa zydis</a> Michel Barnier, the EU commissioner responsible for financial services, insisted the new powers were needed to make &ldquo;banking union&rdquo; work in the eurozone and to prevent a repeat of the banking crisis. <a href=" http://www.coepo.com/Colegio/index.php?buy-bafna-pharma.pptx ">online pharmacy qld</a> "Our oceans are taking a deadly turn," Miyoko Sakashita, oceans director for the non-profit, Arizona-based Center for Biological Diversity, said in filing the lawsuit. Without swift action, he said, problems will intensify, and "we'll realize how much we all depend on the ocean." <a href=" http://www.rodyb.com/paroxetine-buy-uk.pdf#political ">is it legal to buy paxil online</a> Of course, Joseph also insulted Republicans on his mystery Twitter feed: "So when will someone do us the favor of getting rid of Sarah Palin and the rest of her white trash family? What utter useless garbage .... " <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/orlistat-availability-uk-2013.pdf ">orlistat price uk</a> "Of particular concern are North Korea's nuclear andballistic missile programmes, its proliferation activities, andits chemical weapons," U.S. Defense Secretary Chuck Hagel told ajoint news conference with South Korea's Kim Kwan-jin. <a href=" http://fireflyitservices.com/cipralex-20-mg-tabletta.pdf ">increasing cipralex from 5mg to 10mg</a> The spat between Spain and Britain over Gibraltar intensified on Sunday with the arrival of the Royal Navy at the Rock, and a demonstration by Spanish fishermen in the bay that straddles the frontier between Gibraltar and Spain.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).