Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

A book of First Class stamps <a href=" http://fotoburobrabant.nl/pharmafreak-test-freak-120-hybrid-capsules-review.pptx ">pharmafreak test freak uk</a> House GOP leaders stuck to positions that they would insist on changes to the health law as a condition of reopening the government, and they criticized Obama for refusing to negotiate over the matter. <a href=" http://www.cancerprostata.org/cefaclor-125-mg-suspension.pdf ">cefaclor 250mg dosage</a> When John Paulson founded his eponymous hedge fund company in 1994, his focus was merger arbitrage. Now, with a two-decade track record and one massive win in his credit strategy, he's again finding luck with his original investing style—and with telecommunications in particular. <a href=" http://www.gcva.com/buy-acetazolamide-uk.pdf ">where can i buy diamox </a> Bradman writes: "We were great rivals and I grew to respect him both as a gentleman and a player. His ideal physique and lovely economical lazy run-up were co-ordinated to put him in a perfect delivery position, with a superb command of length and direction. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/rx-discount-pharmacy-las-vegas.pptx ">rx discount pharmacy las vegas</a> Wearing a gorgeous strapless, flowing mermaid style dress with a diamond-encrusted belt that "sparkled in the twilight" according to an eyewitness, the 35-year-old was all smiles next to her 45-year-old tux-cladded husband. <a href=" http://ascofarve.com/?testosterone-cypionate-price-in-pakistan.pdf#manner ">buy testosterone cypionate online </a> "Reports from the twelve Federal Reserve Districts suggestthat national economic activity continued to expand at a modestto moderate pace during the reporting period of Septemberthrough early October," the Fed said.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm not interested in football <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/buy-cheap-finasteride-uk.pdf ">generic finasteride 1mg uk</a> Nokia today launched a raft of new products including its first Windows tablet device and two new large- screen smartphones, or "phablets" as it hailed a "generation of innovation". <a href=" http://www.versaillesevents.fr/doxepin-overdose-mg-lethal.pptx#period ">doxepin topical use veterinary</a> If the reasoning for the decision is faulty, the decision is faulty, even if different and potentially correct reasoning could have led to the same conclusion which then would potentially be a correct conclusion. <a href=" https://www.ivanexpert.com/acyclovir-800-mg-price-walmart.pdf ">acyclovir 800 mg 5 times daily</a> Facing street protests, Ghannouchi's Ennahda resisted opposition attempts to pressure the government to resign, at one point calling the demonstrations a counter-revolution and bringing his supporters on to the streets. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/what-is-propranolol-20-mg-used-for.pdf ">80 mg propranolol for anxiety</a> Later on Thursday, China Mobile is expected to say itsApril-June net profit slipped to 34.1 billion yuan ($5.5billion), according to a Reuters poll of eight analysts, from34.4 billion yuan a year ago. <a href=" http://sinestezia.com/clomiphene-citrate-purchase.pptx ">where can you purchase clomid</a> Two of the victims declined to comment on the potential theft of data, saying they were investigating the attacks to find out exactly what happened. A third, LexisNexis, said it has so far found no evidence of theft.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).