Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I was born in Australia but grew up in England <a href=" http://www.masterclass.co.uk/bupropion-uk-license.pdf#sole ">buy wellbutrin xl online uk</a> The seizure of a hangar at the Aeroparque Jorge Newbery from local unit LAN Argentina is part of a campaign to damage the airline in the country, LATAM Vice President Enrique Cueto said late on Wednesday. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/buy-levothyroxine-less.pptx ">synthroid levothyroxine sodium tablets usp agrigento</a> Though some moderate Republicans have begun to question their party's strategy, Boehner so far has kept them largely united behind a plan to offer a series of small bills that would re-open select parts of the government most visibly affected by the shutdown. Democrats reject that piecemeal approach. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/desvenlafaxine-uk.pdf#thankful ">desvenlafaxine uk</a> Supported by Bluetooth, a wireless technology standard for short-distance data exchange, the 1.63-inch Galaxy Gear smartwatch allows users to access their Galaxy-series smartphones to look up their contacts and make phone calls. <a href=" https://ilcorvopasta.com/citalopram-online-pharmacy.pptx#research ">generic escitalopram prices</a> Moore declined to speculate about whether a foreign bid for BlackBerry could run afoul of national security regulations. Asked if the government wanted BlackBerry to stay Canadian, he replied: "We want them to do well, keep employing Canadians, keeping putting out innovative technologies and platforms, and we're paying close attention." <a href=" http://www.adstone.pl/gabapentin-online-order.pdf#server ">order neurontin over the counter </a> In an attempt to break the cycle and keep talent at home,the London Stock Exchange set up a High Growth Segment thisyear, copying New York's Nasdaq and letting entrepreneurs list10 percent of their firms rather than the 25 percent normallyrequired, so they can keep more control of their fast-growingbusinesses while they raise cash.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Do you know what extension he's on? <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-finasteride-5mg-canada.pdf ">how to buy proscar</a> But time was running short, with the government shutdown entering its second weekend and the days dwindling until Oct. 17, when the Treasury Department exhausts its ability to borrow money to pay the government’s bills. <a href=" http://www.tcheaz.com/buy-rogaine-foam-cheap.pptx ">buy rogaine singapore</a> "To reduce the burden of cancer we have to improve those social circumstances. Achieving that will take action, globally, nationally and locally by communities, families and individuals," Prof Marmot insisted. <a href=" http://www.icbonline.org/can-buy-rogaine-online-nvidia.pdf#president ">rogaine receding hairline 2010 myegy</a> “He’s one of those guys who thinks if you stay the same you’re backing up,” said caddie Jim (Bones) Mackay, for 21 years the Tonto to Mickelson’s Lone Ranger. “He really works hard to get better. When he’s out there practicing, he’s working. He’s not out there to laugh, even though we try to make him laugh as much as we can. <a href=" http://www.purplesurgical.com/en/erectalis-fc.pdf#very ">how to take erectalis</a> On Sunday, Manning returns to play the Colts in Indianapolis, where he was the signature player for 14 years before he was released. Now 18 months removed from his unprecedented free agency, it is interesting to review the teams that showed interest—publicly or privately—and examine how Manning’s choice shifted the quarterback landscape in the NFL with aftershocks that still reverberate today. <a href=" http://stravemarketing.com/purchase-accutane-online-cheap.pdf#giant ">buy cheap accutane uk </a> On this week's edition of the Daily News Fifth Yankees Podcast, Mark Feinsand sits down with Robinson Cano to discuss next week's All-Star Game, his participation - and hopeful redemption - in the Home Run Derby, as well as what the Yankees have to do in the second half to reach October. ... plus much more!

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).