Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I do some voluntary work <a href=" http://www.greendigital.com.br/is-it-safe-to-purchase-clomid-online.pdf ">clomiphene citrate purchase</a> His wife, Jeanne Genevieve Labrosse, was also a balloonist and the first ever female parachutist. The couple visited England in the early 1800s and took part in several balloon flights while in the country. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-free-trial-coupon-queen.pdf ">abilify free trial coupon tlc</a> I have seen many cases in which the injury takes longer to heal. This is not usual. Being an aggressive sports medicine specialist I do intervene if recovery after screw removal seems slower than expected. What I have done is the following with good results: <a href=" http://www.tcheaz.com/diflucan-cost-at-walmart.pptx#trifle ">diflucan 50 mg suspension oral</a> To the first point, Harvey will almost certainly miss all of next season, and might not be at full strength early in 2015. But the recent history of Tommy John surgery points to a high rate of long-term success. St. Louis’ Adam Wainwright is an ace again after undergoing the procedure in 2011, and Washington’s Jordan Zimmermann is stronger than ever. <a href=" http://israelstartupnetwork.com/atarax-hydroxyzine-hydrochloride-tablets.pptx ">hydroxyzine pam 25mg cap high</a> 39 year-old Paul Waterfall is accused of manslaughter by gross negligence. Roger Freeman who was 63, died after being attacked near to the village of Stanford on Soar on November 12th 2010. The case has now been sent to Nottingham Crown Court . <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-losartan-potassium.pdf ">order cozaar</a> "An IP address within North Korea's bandwidth was found," Chun Kilsoo, an official at the state-run Korea Internet and Security Agency, told a briefing, referring to a computer's internet protocol address.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Photography <a href=" http://iacs.org.br/buy-doxycycline-hyclate-100mg-capsules.pdf ">buy doxycycline hyclate 100mg capsules</a> BBC business editor Robert Peston said: "The allocation of shares turns out to be very simple. If you&#039;ve applied for up to £10,000 of shares, you will get £750 worth of shares. It is no more complicated than that." <a href=" http://www.webdynamics.ca/buy-generic-synthroid-online.pdf ">synthroid cost target</a> U.S.-based Applied Materials, the world's largest maker ofchipmaking equipment, and third-ranked Tokyo Electron announcedthe all-stock deal late on Tuesday. Oncompletion, it would be the biggest foreign takeover of aJapanese manufacturer. While board representation is to be splitevenly, Applied Materials shareholders will own 68 percent ofthe new company, keeping them firmly in control. <a href=" http://vcreme.edu.vn/buy-cheap-ziprasidone.pdf ">order ziprasidone online</a> The U.S. Department of Justice has launched a probe into themortgage-backed securities sales of at least nine banks as partof an effort by the task force that slapped JPMorgan Chase with a $13 billion fine, people familiar with the mattersay. <a href=" http://awsg.org.au/iv-lasix-dose.pdf#rifle ">where to buy lasix online</a> If the 2,000 staff (and their families) who signed aChange.org petition protesting the program took Woessner'sadvice, the university would be hit with more than $1.5 millionin additional costs as a result of the wellness mandate. <a href=" http://www.handsfree.com/buying-nolvadex-online-uk.pdf#crushed ">cheap nolvadex</a> The last of the Zetas drug cartel's old-guard leaders saw fate swoop in on him in the pre-dawn hours Monday when a military helicopter flew low over his pickup truck, then almost touching the ground, faced down the vehicle with its guns, Mexico Federal Security spokesman Eduardo Sanchez said.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).