Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Special Delivery <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?que-contiene-duramale.pdf ">duramale</a> The cuts will save the city $4.5 million annually, Nowling said. The unions hope to meet with the city to discuss the changes, Young said, but Nowling noted the changes are already adopted in the city's fiscal year 2014 budget. <a href=" http://www.nclean.us/penegra-25-mg-dosage.pdf#stoop ">penegra for ladies</a> "If we don't make these investments and reforms, we might as well throw up the white flag while the rest of the world forges ahead in a global economy," he said. "And that does nothing to help the middle class." <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-zithromax-1000mg-online.pdf ">buy zithromax 1000mg</a> The set of six X-rays and a file of doctors' notes that offer a partial medical history of the "Gentlemen Prefer Blondes" actress from 1950 to 1962, are expected to fetch between $15,000 and $30,000 at auction on November 9-10, said Julien's Auctions in Beverly Hills, California. <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/cytoxan-adriamycin-taxol.pdf ">cytoxan iv infusion</a> London house prices rose 5.2 percent compared to a 0.3percent increase across the broader market in June, stretchingthe gap between London and UK prices to their its widest ever,mortgage lender Nationwide said last month. <a href=" http://ishedlight.com/ritalin-sr-20-generic.pdf ">ritalin sr 20 mg street value</a> But it remains to be seen whether he'll be able to channel the grassroots energy that his father built, while simultaneously presenting his libertarian views in such a way that it can still be embraced by more moderate voters.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How many would you like? <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-combivent-online.pptx#travelled ">buy albuterol sulfate inhaler online</a> "Sometimes you can take those dramatic roles and maybe interject a little humor into them, and I think the reverse also works," Farina said in a 2007 interview with The Associated Press. "One of the funny things in life to me is a guy who takes himself very seriously." <a href=" http://ipadweddingplanner.com/20-mg-omeprazole-dosage.pdf#electric ">omeprazole dr 20mg</a> Supporters of deposed Egyptian President Mohammed Morsi take shelter inside a construction site during a violent crackdown by Egyptian Security Forces on a pro-Morsi sit-in demonstration at the Rabaa al-Adweya Mosque in the Nasr City district on August 14, 2013 in Cairo, Egypt. An unknown number of pro-Morsi protesters were killed in Egypt's capital today as Egyptian Security Forces undertook a planned operation to clear Morsi supporters from two sit-in demonstrations in Cairo where they have camped for over one month. Egyptian Police and Army forces entered protest sites in the Nasr City and Giza districts at dawn using tear gas, live fire and bulldozers to disperse protesters and destroy the camps. A state of emergency has been declared in Egypt to begin this afternoon and will reportedly last for one month. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/free-trial-coupons-for-nexium.pdf ">nexium sales 2011</a> LAMPEDUSA- European Commission President Jose ManuelBarroso, EU Commissioner for Home Affairs Cecilia Malmstrom,Italian Prime Minister Enrico Letta and Interior MinisterAngelino Alfano to visit the isle; followed by news conferenceat 0930 GMT. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/eskalith-cr-generic.pdf#anticipated ">where can i buy lithium carbonate</a> At a panel on the opening day of their 2013 autumn meeting, Lagarde and World Bank Group President Jim Young Kim said climate change was a priority for their lending institutions, the first time the two had addressed the issue together in public. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?generic-montelukast-sodium-tablets.pdf ">montelukast sodium tablets dissolution</a> I have managed cleaners in Universities for over 20 years. I have also been a student so I know what its like from both sides, but some of what they have to deal with daily is above and beyond, regardless of who is paying for the service. I admire and respect my staff greatly. They do a fantastic job.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).