Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Who's calling? <a href=" http://www.bartoszkolata.com/betamethasone-dipropionate-cream-usp-005-used-for.pdf#flexible ">betnovate n skin cream uses</a> IAG said in August that a recovery was beginning to takehold at Iberia thanks to the restructuring. Losses at Iberia,Europe's biggest carrier to Latin America, fell to 35 millioneuros ($47.6 million) in the three months to June 30, from 93million euros in the same quarter last year. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-uk-spc-dvd.pdf#whereby ">lipitor 20 mg tablet price amazon</a> Foxtons, which last year earned more than half its revenuefrom its lettings business, is focused on expansion withinLondon, home to 40 of its 42 branches, and has said it is aimingfor five to 10 new branch openings a year between 2014 and 2018. <a href=" http://euso.se/avapro-150-mg-picture.pdf#withdrew ">avapro tab 150mg</a> "Indonesia was an opportunity lost - and at what cost," saida former BlackBerry executive familiar with the company'sstrategy, who declined to be identified as he did not want tojeopardise business ties with his ex-employer. <a href=" https://www.citis.com.br/cheap-generic-clomid-online-best-place.pptx ">clomid fertility pills online uk vmas</a> The presence of injection wells does not mean an area isdoomed to have a swarm of earthquakes as a result of seismicactivity half a world away, and a swarm of induced quakes doesnot necessarily portend a big one. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-zithromax-1000mg.pdf ">where can i buy azithromycin</a> In a sector bedevilled by food safety scandals, investors are drawn to Huishan's position as China's largest integrated dairy firm with control over grass planting, dairy processing and product development - giving it more oversight on quality.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Sorry, I'm busy at the moment <a href=" http://www.glencar.ie/duloxetine-for-migraine-prevention.pdf#railroad ">best price duloxetine</a> Lost in all these supposed precedents to a Syria strike &mdash; and the charges of &ldquo;warmonger&rdquo; from one side and &ldquo;appeaser&rdquo; on the other &mdash; are the dead of the Damascus suburbs, 1,400-plus confirmed at the moment, according to Secretary of State John Kerry, with another 300 bodies still to be classified. <a href=" http://www.world-television.com/buy-acetazolamide-uk.pdf#dismay ">buy acetazolamide uk</a> The two sides have fought together from time to time, but the FSA, desperate for greater firepower, has recently tried to distance itself to ease U.S. fears any arms it might supply could reach al Qaeda. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/excedrin-migraine-drug-test.pdf ">dose of excedrin extra strength</a> It was an outstanding atmosphere at the Oval. As players we could feel the crowd getting more excited and the noise was incredible. They were chanting &ldquo;stand up if you are 3-0 up&rdquo;. It caught on. It felt like 30,000 people were singing the same song. The hairs on the back of the neck stood up. It is moments like that you remember and cherish as a player. <a href=" http://www.valentineavoh.com/profertil-kapsule-iskustva.pdf ">profertil kapsule iskustva</a> His contribution has been significant &ndash; he has the experience, presence and maturity the team needed in the centre of midfield while he allies defensive duties with an eye for goal, scoring three so far, and a desire to break forward. Paulinho is disciplined and although shy has quickly become an important and popular part of the squad. <a href=" http://www.iap.org.br/shredz-female-stack-reviews.pdf ">shredz female stack amazon</a> LONDON, Aug 5 (Reuters) - Britain's economic recovery isgaining pace, but its apparent reliance on consumer borrowingand expectations of higher house prices may offer a shakyfoundation for lasting growth.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).