Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

It's a bad line <a href=" http://dsg.cz/average-cost-accutane-per-month.pdf ">isotretinoin tinnitus</a> The following season San Francisco Giants outfielder Melky Cabrera, the All-Star game most valuable player, was suspended for 50 games after testing positive for testosterone while the reigning National League most valuable player Ryan Braun became the first major-leaguer to win an appeal of a positive test as his 50-game suspension is overturned. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/fluconazole-150-mg-price-uk.pdf ">fluconazole amazon.co.uk</a> But Tottenham Labour MP Mr Lammy, said his constituents were "angry" after little had been done to improve the situation, with recommendations put forward by the Riots, Communities and Victims Panel so far "ignored" by the government. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-requip-xl.pdf#lover ">cheap requip</a> Russian President Vladimir Putin previously said that Snowden has committed no crimes in Russia and would be permitted to stay, so long as he stops leaking information that damages America. Snowden publicly argued that he never intended to damage America and that he's already given all the information he has to give to various journalists – essentially, he has nothing left to leak. The reports based on his information, however, are not expected to stop, according to The Guardian columnist Glenn Greenwald, who told ABC News he's not even half done writing about what he's learned from Snowden. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/methotrexate-buy.pptx ">order methotrexate online</a> Since last spring he has made the case that the Yankees shouldn’t need a $200 million payroll to produce championships. But he has also made it clear that he wouldn’t insist on getting under the $189 million threshold if it meant sacrificing “our commitment to fielding a championship-caliber team.” <a href=" http://www.catenn.org/doxycycline-200-mg-acne.pdf ">doxycycline where to buy</a> The strike forced Carnegie Hall to cancel a performance by the Philadelphia Orchestra with violinist Joshua Bell. The concert was part of Carnegie Hall's opening-night gala, the organization's biggest fundraising event of the year.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Could I ask who's calling? <a href=" http://instadashapp.com/cheapest-price-for-doxycycline.pdf#edge ">buy doxycycline tablets 100mg</a> Manning’s primary thought is this: He can’t let his Giants start the 2013 season 0-2. Sure, it’s “neat” to face his big brother, he said. But his burden is about more than pride at the next Manning barbecue. <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-online-pharmacy-hrs.pdf ">cefixime 400 mg hbf</a> There are also "obvious" links between jade and conflict inKachin State, said analyst Richard Horsey, a former UnitedNations senior official in Myanmar. A 17-year ceasefire betweenthe military and the KIA ended when fighting erupted in June2011. It has since displaced at least 100,000 people. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/getting-wellbutrin-prescription.pdf#storage ">wellbutrin mg</a> Zuhal Demir, a lawmaker from the Flemish separatist N-VA party, said it was clear that Di Rupo had intervened to ensure the pandas went to the French-speaking south rather than the older Antwerp Zoo, in the Dutch-speaking region of Flanders. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/price-of-seroquel-on-the-street-bmx.pptx ">seroquel xr dose drowsiness</a> Adolpho Birch, the NFL's senior vice president of labor policy and government affairs, countered that the union accepted the commissioner's authority on such matters as part of the 2011 collective-bargaining agreement, which included a deal to begin HGH testing, and the league does not "feel it appropriate for him to abdicate that responsibility." <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/dosis-ventolin-nebules-25-mg.pdf#venture ">can you use albuterol during pregnancy</a> "But although we have seen year-on-year increases in activity the UK can and must do more to save and improve lives through organ donation and transplantation, and family refusal is now our biggest problem.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).