Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I want to report a <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/vibramycin-100-mg.pptx ">doxycycline hyclate 100mg acne treatment</a> "Because the 11 kidnapped South Koreans were intelligent and belonged to the upper class at that time, abducting them could be used as a tool of propaganda for their government system by insisting that they had voluntarily defected to North Korea," said Song Young-in, the former head of South Korea's National Intelligence Service, in 2008. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-to-buy-metronidazole-for-dogs.pdf#enthusiasm ">where can i buy metronidazole tablets</a> Isle of Wight County Press Ltd. Registered office: Brannon House, 123 Pyle Street, Newport, Isle of Wight PO30 1ST. Registered in England. Registered number: 1342243. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/can-you-buy-permethrin-cream-over-the-counter-uk.pdf#slice ">permethrin where to buy uk</a> Lord March's family — Earls are "informally" referred to as Lords — has presided over Goodwood for more than 300 years. And the place itself is nothing if not a paean to the sumptuous money-making possibilities of English parkland. <a href=" https://ilcorvopasta.com/propranolol-raynauds-variant-angina.pptx ">how long does it take propranolol to help migraines</a> All of that spurred action, and what followed was a remarkable glimpse into the country’s student loan problem, and why it’s so damn hard to fix it. The Department said it had the power to make a vocational college prove that it could “prepare students for gainful employment in a recognized occupation,” based on the Higher Education Act of 1965. That “gainful employment” bit is the key here &#8212; and all the regulations that followed would come to be known by that moniker. If a college couldn’t prove it was helping its students with gainful employment, its students, and thus its coffers, weren’t entitled to federal aid. <a href=" http://livrespensadores.net/essentials-sex-shop-maple-ridge.pdf ">sex essentials womensense</a> In regards to the talks with Arab League officials, Kerry said: "We all of us agreed that a final status agreement is important in enhancing regional security and stability throughout the Middle East."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Please call back later <a href=" http://www.law-business.com/?neurontin-300-mg-reviews.pdf#central ">neurontin 400 mg capsule</a> The news accounts spurred a public campaign on behalf of Fed Vice Chair Janet Yellen and drew a torrent of criticism against Summers from liberal Democrats who dislike him for a record of favoring financial deregulation and for remarks in the past that some saw as sexist. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/where-can-i-buy-tinidazole-uk.pdf ">buy tinidazole uk</a> When Saul and Carrie stop to pick up their informant, Fatima Ali, Carrie pulls a "Carrie" and insists on rummaging through Fatima's apartment to see what her husband may have hid inside. Saul makes a truly stunning discovery while going through the intelligence that Carrie extracts from the apartment: Brody's suicide bomb confession video originally intended for the White House bunker. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/accutane-order-pharmacy-cheaper.pdf#climbing ">do u need a prescription for accutane equivalent</a> The mysterious operation in which Ablyazov's wife AlmaShalabayeva and their six-year-old daughter were seized andwhisked off to Kazakhstan on a non-commercial flight two dayslater has put pressure on Interior Minister Angelino Alfano. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/best-dosage-of-nolvadex-for-pct.pptx ">ordering nolvadex illegal</a> "At the end of the day, my modeling career lasted for three years and as a result, I've had anorexia for eight, and I'm still battling it today," she told the Telegraph. "For the sake of a couple of years of modeling success, it's just not worth it." <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/prostaglandin-synthase-2.pdf ">buy prostaglandin pessary</a> It&rsquo;s always a good idea to make your career move about your desire for self-improvement - whether you&rsquo;re seeking career advancement opportunities or the chance to grow a new set of skills.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).