Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Another service? <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?is-buying-accutane-online-safe-308#peered ">erectile dysfunction treatment otc gel</a> The cases are being prosecuted by Assistant U.S. Attorney Carmen Márquez.  If convicted, the defendants face a maximum sentence of five years in prison and a $250,000 fine.  Indictments contain only charges and are not evidence of guilt.  Defendants are presumed to be innocent until and unless proven guilty.  <a href=" http://www.gcva.com/where-to-buy-clindamycin-cream.pdf ">buy cleocin t pads</a> Looking at all four cases, Shanmugam warned against drawing too many conclusions on whether the court has a new interest in labor issues because, he noted, they all deal with quite separate legal questions. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-1mg-weight-gain-muscle.pptx#remains ">abilify lawsuit settlement employees</a> The potential use of liberal terms to select applications for added scrutiny came up last month when another Democratic lawmaker, Representative Sandy Levin of Michigan, released several BOLO lists with terms like "Progressive." <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/can-nexium-give-you-a-dry-mouth.pdf ">nexium granules packet</a> The nationalists say Muslims who make up 9 percent of the country's 20 million population are a threat to the 70 percent Sinhalese-Buddhist majority. They say Muslims are dominating businesses and trying to take over Sri Lanka demographically by increasing their birthrate and secretly sterilizing Buddhist women. <a href=" http://www.law-business.com/?generic-nolvadex.pdf ">buy cheap nolvadex online</a> In a cause célèbre lawsuit, environmental activists alleged that decades ago Chevron’s predecessor company Texaco despoiled a vast region of Ecuador. A court there hit Chevron with an $18 billion judgment in 2011.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I've been made redundant <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/robitussin-ac.pdf ">robitussin pregnancy dosage</a> ICF International, an industry consultant, estimated in a report that the U.S. and Canada have 1,500 trillion cubic feet of gas that can be developed at a cost of $5 or less per million Btu. That includes about 800 trillion cubic feet of shale gas, ICF said. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/where-can-i-buy-phenergan-in-uk.pdf ">buy promethazine online uk</a> The melt rate is determined by both natural year-to-year weather variability and the effects of a warming climate. &#8220;Sometimes, they are in phase with each other and you get dramatic melting. Other times, they&#8217;re not in phase&#8221; and there&#8217;s less melting, said Dr. Stroeve. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/buy-wellbutrin-no-rx.pdf#holder ">order wellbutrin online cheap</a> In a further sign of the military&#8217;s grip on power, Army chief Gen. Abdul-Fattah el-Sissi was sworn in again as minister of defense, the post he currently holds, and as first deputy to interim Prime Minister Hazem El-Beblawi. <a href=" http://www.webdynamics.ca/aygestin-5-mg-tablets.pdf#struggling ">aygestin tablets</a> &ldquo;Anyone who could claim that an attack of this staggering scale could be contrived or fabricated needs to check their conscience and their own moral compass. What is before us today is real, and it is compelling,&rdquo; said John Kerry, the US Secretary of State on Monday night. <a href=" http://www.acercas.com/?tetracycline-online-no-prescription.pdf#sulky ">buy tetracycline fish</a> In the TV series, the character Hamm plays is addicted to morphine and under investigation by the Soviet secret police. He finds a notebook filled with writings about his experiences 17 years earlier that he uses to narrate the story of his younger self.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).