Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Gloomy tales <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?ventolin-2-mg-tb.pdf#objection ">ventolin nebules 2.5mg fiyati</a> In April, Sina sold an 18 percent stake in Weibo to e-commerce company Alibaba Group for $586 million. This month, Alibaba began to allow Weibo users to shop on its Taobao marketplace using their Sina logins, and the two companies released a microblogging service for Taobao merchants to sell their products. <a href=" http://randyniles.com/epidural-pain-relief-in-labour.pdf#implied ">frontal epidural abscess icd 9</a> Their origins are unclear but they persist into the present even when they no longer refer to their original fan base. For example Spurs&#39; biggest rivals are Arsenal, located a few miles away across north London. Arsenal are traditionally an "Irish" team.   <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/where-to-buy-vigorex.pdf ">how fast does vigorexin work</a> The yen could face more pressure as the week progresses, dueto expectations that Japan's upper house election on Sunday willresult in a big victory for the ruling party of Prime MinisterShinzo Abe, giving him more support to pursue his aggressivelyreflationary policies. <a href=" http://bpgcgolf.com/tetracycline-500mg-capsules-for-acne.pdf#future ">antibiotic tetracycline mouthwash</a> The MTA, which suffered a $5 billion hit from HurricaneSandy in October 2012, will be able to offload the risk ofincurring similar storm-related losses to investors, who willreceive a yield in return for agreeing to pick up future repairbills. <a href=" http://beetperformer.com/vegetal-vigra--herbal-viagra.pdf ">vegetal vigra en espanol</a> "I would have to shut up on the internet now," one Chinese resident told the Morning Post. "If you want to put a person in jail, the easiest way would be to forward his untrue post 500 times."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Would you like to leave a message? <a href=" http://vitripiazza.co.uk/fluconazole-cheap-uk.pdf#advertisement ">buy diflucan uk</a> BofA-Merrill strategists see any significant decline as a buying opportunity. But they said they view "the risk of a 10 percent correction brought about by political brinkmanship to be a low probability event." <a href=" http://www.tib.com.sg/most-used-prescription-drugs-in-america ">costco pharmacy wilsonville hours</a> Deaths from black market buttocks injections have been reported in Alabama, Georgia, Florida, Pennsylvania, Nevada and New York. An interior decorator in Mississippi faces trial in the deaths of two women who were injected at her house. <a href=" http://armanoswine.se/buy-clomid-online.pdf ">where can you buy clomid in australia</a> Proponents of the reform say it will be hollow without aconstitutional amendment to allow risk-sharing contracts.Critics say throwing out article 27 will hand Mexico's oilriches on a platter to foreign companies, a lightning rod ofMexican nationalism. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/coupon-for-cymbalta-medication.pdf ">how long to get relief from pain cymbalta</a> Among pens, handbags, wallets, broken eyeglasses, hotel key cards, compacts and perfume spray and prescription medications (Roitman, Andrea, alprazolam .25 mg) I unearthed a keychain flashlight and a non-working phone (half charged, no bars), which I threw in a collapsible nylon shopping bag I&rsquo;d found in some lady&rsquo;s purse. <a href=" http://www.ext.fi/flagyl-buy-online-uk.pdf#broadcasting ">metronidazole gel buy online</a> More reading? Arthur Rackham&rsquo;s portrait of his daughter Barbara &ndash; intended as a story illustration &ndash; has her beside a pile of books, out of one of which, almost as big as herself, she is designing a costume for her doll.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).