Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Best Site Good Work <a href=" http://iacs.org.br/can-you-buy-fluoxetine-online.pdf ">fluoxetine 20 mg buy online</a> Respondent Kevin Shaw, 49, has experienced both integration and racial homogeny. He grew up in downtown Kansas City, Missouri, and attended a mixed high school where he was one of only two white teenagers on the mostly black football team. His wife, Bobbi, is Hispanic. They met in high school and have been married for 27 years. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/albendazole-prescription-drugs.pptx ">cheapest albendazole</a> &#8220;I first adjusted my eating habits, cut out all of the sugary drinks and started eating frozen entrees for lunch and dinner &#8230; and 100-calorie snacks in between,&#8221; she said of her 1,200-1,500 calorie eating regime. &#8220;My new snack is a custom protein shake with protein powder, peanut butter and a little bit of a banana.&#8221; <a href=" http://laurabrowncommunications.com/trazodone-cheap.pdf#decent ">cheap desyrel </a> Our correspondent in Budapest, Andrea Hajagos, said: &#8220;On October 23 in Hungary, we commemorate events that are well-known throughout the world. However in recent years most of the discussion has been focused on today&#8217;s domestic politics &#8211; especially now, six months before the next elections.&#8221; <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/orlistat-uk-boots.pdf ">xenical orlistat availability uk</a> Carter acknowledged surprise at how Alexis' 2007 background check failed to mention a 2004 shooting, a detail the Navy disclosed on Monday. Alexis had used a gun to blow out car tires in Seattle three years before he joined the Navy and applied for a 10-year "secret" security clearance. <a href=" http://hettalentenlab.nl/index.php/imitrex-discounts-281#blab ">tricor medicine coupons</a> The move directly affects about 150 employees in Scotland, England and Northern Ireland, whose wages will increase by an average of about £1,000 following SSE&#039;s decision. The increase is being backdated to April.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Where are you calling from? <a href=" https://firebrandsocialmedia.com/where-can-i-buy-sumatriptan-nasal-spray.pdf#bloom ">imitrex buy online</a> McClendon spared little expense to build a sprawling 120-acre red-brick Georgian-style campus that includes a 72,000-square-foot fitness center with an Olympic sized swimming pool, five restaurants and a community garden. <a href=" http://www.lyrikmail.de/blog/trileptal-450-mg/#obedient ">buy cheap trileptal</a> This subscription model is almost as inimical to theInternet as the advertising model, since it tries to recreatethe traditional local newspaper model of serving relativelysmall numbers of "loyal" readers, instead of the millions oreven billions of casual users who can be reached via the Net. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-and-adderall-xr-identification.pdf#reconnaissance ">abilify coupon for medicare types</a> Blatche and his friends will not face any charges regarding the January incident, according to a Philadelphia police spokesperson, who told the Daily News their special victims unit conducted a “thorough investigation” that determined nobody should be prosecuted. <a href=" http://www.czwg.com/can-i-cut-my-abilify-tablet-in-half-nrl.pdf ">abilify 5 mg coupon kfc</a> "Our agreement to continue sponsorship of the series wasmade before Chris Brown's appearance was announced," Rogersspokeswoman Heather Robinson said. "However, as soon as he wasconfirmed as one of eight performers, we decided to withdraw oursponsorship." <a href=" http://fireflyitservices.com/acheter-nizagara.pdf ">nizagara tablets medicine</a> The United States produced its last nuclear weapon, based on 1970s technology, in 1990 and halted underground nuclear testing in 1992. Since then it has relied on computer simulation for testing and has refurbished older weapons to extend their life.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).