Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Looking for work <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-generic-diflucan.pdf#learning ">order diflucan mail</a> The family says the use of such footage would breach the BBC&rsquo;s guidelines, which state that producers have to &ldquo;consider how to minimise possible distress to surviving contributors, victims and relatives when we reuse&rdquo; material. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/cymbalta-pain-relief-arthritis.pptx#pregnant ">does cymbalta work better than zoloft</a> Rhodes approved the creation of a creditors' committee August 2, despite concerns by trustees of the two pension boards that creation of a committee might undermine their ability to negotiate with the city, Babiarz said. <a href=" http://www.marineforum.co.uk/where-can-i-buy-erythromycin.pdf#shoulder ">can you buy erythromycin eye ointment over the counter</a> MONDAY: Talk about making time stand still. The final season of "How I Met Your Mother" will take place over one very long weekend as Robin and Barney (Cobie Smulders and Neil Patrick Harris) prepare for their wedding. Of course, we'll finally get to know the "mother." 8 p.m., CBS. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/manforce-more-condoms-price.pdf#theory ">manforce 100 price</a> Canada's existing three offshore fields -- clustered in theJeanne d'Arc basin some 150 km to the southwest of the FlemishPass basin -- pumped just under 200,000 barrels per day in 2012,down from around 370,000 bpd at their peak in 2007. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-neurontin-gabapentin.pdf#prime ">buy cheap gabapentin online</a> Government guarantees can lead to lower rates on mortgages, that it true, but that is only one part of the picture. Mortgages become cheaper because some of the risk that private investors would take, for a price, is being put on the American taxpayers. Even if the government charges for this risk, over time there will be great pressure to reduce these charges well below the amount needed to insure the actual risk. Wall Street, housing industry groups, and affordable housing advocates all will have an interest in lobbying Congress to reduce these charges as much as possible. No lobbyists will advocate for the American taxpayers, who will end up paying for it all in the end.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How many would you like? <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-150-mg-daily-weight-loss.html ">buy zoloft uk gym</a> The Judiciary Committee in the Democratic-controlled Senate voted 10-8 along party lines to move forward the nomination of Todd Jones to head the agency, known as the ATF, which plays a key role in regulating guns. <a href=" http://svarw.com/?lopid-600-cost.pdf ">lopid mg</a> Irish lawmakers are reluctant to dig any deeper. They optedearlier this month not to interview multinational firms at taxhearings, a move critics said was protecting companies thatdon't pay their fair share of tax. <a href=" http://www.iambicdream.com/testimonios-cristianos-poderosos-video.pptx#unhappiness ">testimoni produk rxlite</a> The pharmaceuticals business centres around Suboxone, whichReckitt sells as a film that dissolves in the mouth, used totreat addiction to opioids like heroin. The United Statesaccounts for more than three quarters of Suboxone's sales, whichfell 14 percent to 191 million pounds in the third quarter. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/does-generic-celexa-cause-weight-gain-the-antidepressant.pdf ">does generic celexa cause weight gain uebersetzung</a> Yahoo's stock has surged more than 85 percent since Chief Executive Marissa Mayer took the reins one year ago. Much of the gains have been due to aggressive stock buybacks funded by Yahoo's earlier sale of a portion of its Alibaba stake, as well as anticipation of an Alibaba initial public offering. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/street-price-for-seroquel-100mg-minocycline.pptx ">seroquel online buy ticket</a> Both sides accuse each other of using the banned weapons. Swedish chemical weapons expert Ake Sellstrom and U.N. disarmament chief Angela Kane met with Syrian officials Tuesday in Damascus to try to hammer out terms for a possible probe.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).