Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

We'll need to take up references <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/is-topamax-used-for-bipolar-disorder.pdf ">can you buy topamax online</a> Gwyneth Paltrow looks the picture of summer sophistication in this white shift dress. We love the shoulder pad detail - it gives what is a simple dress a touch of the futuristic trend that was big this season as well as a high fashion edge. <a href=" http://www.assurscoot.com/testo-force-x-and-xength.pdf#acorn ">xength muscle</a> Under the reforms, Mr Holder is directing US prosecutors who draft indictments for certain drug offences to omit any mention of the quantity of illegal substance involved, so as to avoid triggering a mandatory minimum sentence. <a href=" http://www.andreastultiens.nl/female-treasure-perfume.pptx#definition ">female treasure moara shira</a> When talking to some veteran crew chiefs and drivers during Thursday and Friday's practice sessions, you might have thought they were talking about Talladega. They wondered aloud about practicing in the daylight when the race is at night. They speculated on the lingering effect of the still-new Gen-6 racecar. And, a full seven years after Charlotte Motor Speedway was repaved, they talked about the blacktop-turned-curveball as if it had been laid down just last week. <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/is-alli-back-on-sale.pdf ">alli 60mg 120 capsules</a> The Alliance is seeking a High Court judicial review and accuses the justice secretary of failing to consult properly before giving archaeologists from the University of Leicester licence to excavate and to decide where the bones should be reburied. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/tylex-750-mexico.pdf#memory ">tylex 750 mg en el embarazo</a> The whales at the Hakkeijima Sea Paradise aquarium in Yokohama will be showing off their skills with specially adapted paintbrushes that they can hold in their mouths, a spokesman for the aquarium said.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What line of work are you in? <a href=" http://www.causse-marines.com/?six-star-testosterone-booster.pptx#web ">six star testosterone booster powder ingredients</a> Williamsburg's 11-day Feast of Our Lady of Mount Carmel — a street fair that is a taste of old-world Brooklyn, if not the old country — got under way Wednesday night with the usual sausage, games and dozens of hulking guys preparing to hoist the sacred “giglio.” <a href=" https://www.ivanexpert.com/baclofen-tablets-10mg.pdf ">baclofen mg overdose</a> “It was awesome, just an amazing experience,” Rodriguez said Saturday of his return. “The fans are incredible, such great energy and such a great response. It was pretty overwhelming. I was having a hard time keeping my emotions in check . . . so much better than I even dreamed of. I just felt the love walking around the city. What people are screaming (is) pretty incredible. This city is the greatest city in the world.” <a href=" http://adanercantabria.com/?robaxin-generic-did-not-working.pptx#watery ">where can i buying methocarbamol tijuana</a> What&#8217;s offensive and disingenuous and sickening is a failure to properly investigate the greatest crime of this century and consequential taboo… in a country that should serve as bastion of free speech, for all of our kind. <a href=" https://www.nzvnet.nl/?altavera-levora-28-portia.pdf ">altavera birth control missed pills</a> "Certain senior executives of GSK China, who know our systems well, appear to have acted outside of our processes and controls which breaches Chinese law," the firm's head of emerging markets, Abbas Hussain, said in a statement. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/nexium-discount-coupon.pdf#foremost ">what is the closest over the counter drug to nexium</a> Abdo may be happy to be back at school, but behind the smiling eyes it seems clear he is traumatised. When asked what he thinks about at night he keeps his counsel. He is one of the lucky ones, many of his friends and family are dead. His silence speaks a thousand words.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).