Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'd like a phonecard, please <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/buy-bupropion-no-prescription.pdf#tap ">wellbutrin xl 150 mg high</a> "We are of course disappointed by the court's ruling, and continue to believe that Jim Boeheim's destructive statements branding Bobby Davis and Michael Lang liars and distorting other facts were defamatory," she said. <a href=" http://sabrinacarpenter.com/where-can-i-buy-cheap-clomid.pptx#football ">50 mg clomid success stories</a> "Most basic functions depend ... on a continuous supply ofelectricity. Without it subways and elevators stall, factoriesand offices grind to a halt, electric locks jam, intercoms andtelevisions stand mute, and we huddle without light, heat orventilation," according to one report ("Brittle power: energystrategy for national security" 1982). <a href=" http://www.velcourt.co.uk/nexium-commercial-cast.pdf ">40mg nexium dosage</a> Determined to preserve this accidental piece of folk art, local nonprofit Orange Show Center for Visionary Art bought the property about 10 years ago, began a careful restoration of the house and opened it to the public. <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/atorvastatin-20.pdf#interesting ">lipitor dosage 40 mg</a> Top decision makers in South Korea's 8.3 trillion won ($7.64billion) fighter jet tender have briefed the president on theoutcome of an assessment process and told her that Boeing Co's F-15 Silent Eagle was the sole eligible bid, a sourcewith knowledge of the process told Reuters. <a href=" http://www.promoteabook.com/order-indomethacin.pdf ">order indocin </a> Last week, Chinese authorities also visited the Shanghaioffice of Belgian drugmaker UCB. A UCB spokesman saidthe visit was part of a wider investigation that included otherdrug companies, although he did not identify them.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm a trainee <a href=" http://sexperterna.org/arcoxia-90mg-pret.pdf#oxbow ">etoricoxib msd adalah</a> Npower said the problem is that the national database which stores the electricity metering details of properties in the UK had the wrong information for you. The information is fed to the database via the supplier, or its meter operator. <a href=" http://www.webdynamics.ca/cheap-finasteride-australia.pdf ">finasteride online reddit</a> Shortly after Major League Baseball whacks the dope-stained Yankee star with a career-crippling suspension that will run through the rest of this season and all of next, he will appeal the ban and head for arbitration, engaging in what promises to be an epic bloodbath against baseball and possibly the Yankees, too. <a href=" http://www.promoteabook.com/mail-order-albuterol.pdf#strong ">albuterol online order</a> Twin deadlines face Washington, with a budget deal needed by September 30 to avoid a federal government shutdown and a separate agreement necessary by mid-October to prevent the United States from defaulting on its national debt. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/acyclovir-800-mg-tablet-for-shingles.pptx#panel ">acyclovir dosage cold sores 400mg</a> A source said Snee’s status for Sunday’s showdown with the Eagles and the rest of his career could be in doubt. Snee dealt with a similar issue in his left hip last season, but in that situation, he had range of motion. This time, in addition to pain, a source said, Snee can barely move due to bone chips. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/how-long-does-it-take-for-neurontin-to-work-for-nerve-pain.pptx#straw ">how much does gabapentin cost</a> Once scooped out of the ground by the rover’s robotic arm-mounted scoop (called the Collection and Handling for In-Situ Martian Rock Analysis, or, simply, CHIMRA), a small amount of the powder was sieved and dropped into SAM where it was heated to 835 degrees Celsius (1,535 degrees Fahrenheit). SAM then used its gas chromotograph, mass spectrometer and tunable laser spectrometer to identify the chemicals contained within the sample and the ratios of the different isotopes of elements contained within.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).