Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I can't stand football <a href=" http://thejnpproject.com/inderal-retard-mitis-80-mg-gewichtstoename.pdf ">inderal la 60 mg for migraines</a> After USA TODAY asked about the tax bills, fake Facebook and Twitter accounts, as well as phony fan-club websites, were set up to disparage USA TODAY reporters. The co-owner of the company, Camille Chidiac, took responsibility for setting up some of the sites but said he did not use company resources in doing so. He had been suspended from receiving federal contracts because of the campaign, but the military lifted the suspension late last year. <a href=" http://feeny.nl/buy-acetazolamide-online.pptx#attendance ">diamox buy uk</a> TPG Capital, which started raising a $5 billion fund aroundthe same time as KKR, is still on the road raising money, and isexpected to close short of its target, according to peoplefamiliar with the matter. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-can-i-buy-nolvadex-online.pptx ">tamoxifen buy uk</a> The United States produced its last nuclear weapon, based on 1970s technology, in 1990 and halted underground nuclear testing in 1992. Since then it has relied on computer simulation for testing and has refurbished older weapons to extend their life. <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-dispersible-tablets-100mg-dosage-pediatric.pdf ">suprax price ixl</a> "The declarants' wild misrepresentations about their roleslead to impossible claims about what they did and saw," theCharlotte, North Carolina-based bank said. "(They) would nothave witnessed such things in any event because Bank ofAmerica's actual practices were diametrically opposite." <a href=" http://www.endcyberbullying.org/10mg-accutane-hair-loss.pptx ">isotretinoin definition</a> Pagan said that the territory's debt has been punished particularly hard by "the ripples created by the Detroit municipal bankruptcy, which has raised borrowing costs for all issuers of municipal debt, not just Puerto Rico."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

About a year <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/order-propecia-generic.pdf ">ordering propecia no prescription</a> MLB’s investigation began last year, when the Daily News first reported that Melky Cabrera had created a fictitious website for a supplement he claimed had caused him to test positive for elevated levels of synthetic testosterone. Cabrera, who was suspended for 50 games, was assisted by Juan Carlos Nunez, a Bosch associate who worked with Cabrera’s agents, Sam and Seth Levinson. <a href=" http://www.espaitaronja.com/teva-atorvastatin-uk-zip.pdf#importance ">walmart pharmacy atorvastatin price hfo</a> Usually there is a walking lane on busy subway escalators, says Galea, and it&#039;s not clear if the Shanghai free-for-all reflected a cultural phenomenon or was simply people getting to grips with what was a new station and escalator. <a href=" https://www.nzvnet.nl/?skinceuticals-ingredients-ce-ferulic.pdf ">purchase skinceuticals</a> Although the U.S. Federal Energy Regulatory Commission(FERC) sought a jury trial, the regulator said the court canaffirm the FERC's July 16 order assessing civil penaltiesagainst the bank and four former traders. <a href=" http://www.jvstax.com/esomeprazole-magnesium-tablets-40-mg.pdf ">nexium print ads</a> For decades, corporate CEOs were neither seen nor heard beyond the business press (which was far more limited in scope of readership), as blandly interchangeable as the suits they wore. That suited the CEOs well enough; no attention meant no one was especially mad at them at the moment. <a href=" http://www.handsfree.com/buying-misoprostol-online.pdf#crooked ">where to buy cytotec in cebu</a> * As Senate leaders announced a deal to reopen thegovernment and extend the country's borrowing authority, someGOP lawmakers were looking ahead to the next budget fights - andthey weren't optimistic. ()

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).