Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Get a job <a href=" http://www.medizzine.com/?testosterone-builder.pdf#darkened ">cheap purchase online testosterone</a> “We are in a golden age. We are in numbers nobody could have dreamed possible,” Selig said when asked if he worried that the NFL would cut into MLB’s market share. “Obviously the television people think that the sport is very attractive. Now attendance. Minor league is breaking records, major league is breaking records.” <a href=" http://www.niec.edu.np/where-to-buy-wellbutrin-stop-smoking-aid.pdf#heaven ">cheap wellbutrin xr</a> On the morning after he was inactive for the Giants’ first win of the season, Jacobs tweeted a picture of a death threat he received from a disgruntled fantasy football player apparently named “Andre Rayner” tweeting from a now deactivated account labeled @DMMeBoo. The tweet threatened the life of Jacobs and his family if he didn’t rush for 50 yards against the Vikings. <a href=" http://www.specialistshospital.com/black-cialis-800/#eighty ">white part watermelon viagra</a> A year ago, the Giants’ big-play production suffered a significant drop-off. In 2011 they had 67 passes of 20 yards or more and 18 that went longer than 40. Last year those numbers plummeted to 50 (of 20-plus yards) and 10 (of 40-plus yards). A lot of that was because Nicks was never healthy and wasn’t the big-play threat — or the draw for opposing defenses — that he was the year before. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/accutane-blog-uk.pdf#advised ">can i get accutane from my doctor uk</a> The Refco fraud, which was revealed soon after the company'sAugust 2005 initial public offering, led to the prosecution ofseveral executives. Former chief executive Phillip Bennett isserving a 16-year prison sentence and former president ToneGrant is serving 10 years. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/zyprexa-98.pdf ">zyprexa 98</a> Several senior Northern Sudanese leaders I interviewed a few years ago told me that in 2002 President Omar Bashir privately decided to negotiate a peace settlement with South rebel leaders to end the civil war that had killed 2.5 million people because it was draining Khartoum's treasury and destabilizing the North. But Bashir believed that even if the South achieved independence it would eventually break apart because of the inability of the Southern tribes to manage their relationships with each other peacefully. Should the South break apart, it would provide a pretext for the North to intervene to restore order.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Directory enquiries <a href=" http://www.disneyconcerts.com/malegra-50.pptx ">malegra fxt 140 mg</a> If House Republicans follow through on their threat to refuse to raise the debt ceiling, all bets are off. Without the ability to borrow, the U.S. government would have to cut spending quickly and deeply, which would dramatically diminish the government’s contribution to GDP, Olivier Blanchard, the IMF’s chief economist said at a press conference. The market reaction is unpredictable, but there is every reason to believe that it would be bad, Mr. Blanchard said. <a href=" http://www.jaxmediator.com/weekend-prince-costume.pdf ">weekend prince costume</a> Manchester, Birmingham, Newcastle, Leeds, Bristol, Oxford, Cambridge and Norwich are the cities that successfully bid for urban funding. The Peak District, South Downs, Dartmoor and the New Forest will share funding for rural areas, to be spent on providing greater cycle access to key tourist destinations. <a href=" http://www.assurscoot.com/lovevitra.pdf#pattern ">extra super lovevitra erfahrungen</a> The Chinese economy grew 7.5 percent in the second quarter,as analysts polled by Reuters had forecast, though some in themarket assumed the rate might have been lower following downbeatcomments from the country's finance minister. <a href=" http://www.teamjolokia.com/pharmacy-online-botox.pptx#prospects ">costco pharmacy rx costs</a> Chief Executive Michael Tobin said the group was confidentabout the second half of the year and was working to expand bothin to new markets, particularly Eastern Europe, and increasecapacity in existing markets. <a href=" http://www.bharat79.com/virectin-experience#scream ">does virectin help with premature ejaculation</a> "In Brazil, we have this culture of switching partners really quickly, so this is a way of dealing with that," said Grijo. "People really appreciate having a tool to help them find out whether they're being cheated on."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).