Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'd like to pay this cheque in, please <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/nizagara-ingredients.pdf#uncle ">nizagara pas cher</a> With bodies still being counted from the unprecedented bloodshed earlier this week, at least 100 more people were killed today around Egypt as clashes erupted during protests billed as a "Day of Rage." <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/benefits-of-penegra-50.pptx ">benefits of penegra 50</a> We&#039;ve had a tepid reaction to the deal in Washington from head of the International Monetary Fund, Christine Lagarde. She welcomed the news, but added: "It will be essential to reduce uncertainty surrounding the conduct of fiscal policy by raising the debt limit in a more durable manner." <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/buying-levothyroxine-online-uk.pdf#snarl ">buy synthroid online uk</a> In a typical week, these lawyers field calls from people whoallege their brokers led them astray or that a long-trusted firmpeddled securities that were far riskier than marketingmaterials suggested. <a href=" http://www.colorconsentido.com/avanafil-api-in-india.pdf#nancy ">avanafil nda</a> Over the course of this year, miners have slumped some 17percent, the worst performers by some margin, with the sectorhaving seen its 12-month forward price/earnings ratio fall to10.76 times from 11.32 times over the period, according toThomson Reuters Datastream. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/benicar-uk.pdf ">benicar uk </a> &#8220;President Obama is disappointed that Speaker Boehner is preventing his members from coming to the White House,&#8221; White House Press Secretary Jay Carney said Wednesday. &#8220;The president thought it was important to talk directly with the members who forced this economic crisis on the country about how the shutdown and a failure to pay the country&#8217;s bills could devastate the economy.&#8221;

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Is there ? <a href=" http://www.scotland2000.com/can-you-buy-amoxicillin-over-the-counter-in-australia.pdf#remained ">buy amoxicillin online for humans</a> The funeral pyre of the man was still burning when I reached the village cremation ground. A little later about two dozen men came along with the young woman&#039;s body in shrouds. She was cremated quickly. <a href=" http://vcreme.edu.vn/furosemide-40-mg-buy-online-uk.pdf ">order lasix online cheap</a> Responding to Ryan's opinion piece, Amanda Carpenter,speechwriter and senior communications adviser to anti-Obamacareleader Texas Senator Ted Cruz, tweeted: "There is one big wordmissing from this op-ed. It's start with an O and ends withBAMACARE." <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/nexium-modo-de-uso.pdf ">order esomeprazole online</a> "With employment so far from its maximum level and withinflation running below the committee's 2 percent objective, Ibelieve it's appropriate for progress in the labor market totake center stage in the conduct of monetary policy," she saidin March. <a href=" http://realeconomylab.org/thermakor-fat-burner-reviews.pdf ">thermakor reviews 2015</a> £410 is quite a lot to spend but for a pair of well made boots, it&#39;s not bad and you&#39;ll know they&#39;ll last. But you don&#39;t need to spend a fortune to get the look. Topshop have a brilliant pair of riding boots complete with gold buckle and New Look have a similar style for under £40. Regardless of how much you spend just make sure you don&#39;t look cheap! <a href=" http://thejnpproject.com/antibiotic-keflex-acne.pdf ">is lupin generic for keflex</a> Only a decade ago, the former Portuguese colony was agangster's paradise where rivals regularly settled disputes withguns. China has sought to turn it into a safe, family-friendlyresort city. It granted gaming concessions to the Las Vegaselite such as Sands, who opened glitzy casinos that dwarf theolder ones surrounding Chow's property.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).