Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Just over two years <a href=" http://daproim.com/index.php/can-i-buy-amoxicillin-over-the-counter-in-uk.pdf#preference ">where can i buy amoxicillin antibiotics online </a> The mainly Sunni Muslim insurgents are battling to overthrow Assad, whose minority Alawite sect is an offshoot of Shi'ite Islam, in a civil war which erupted two years ago when mainly peaceful protests against his rule were put down with force. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/nexium-purchase-canada.pdf#shuffle ">is it safe to take 80mg of nexium</a> S&P 500 industrial shares rose after airlines expressedconfidence over the weekend in the safety of Boeing's 787Dreamliner following a fire on one of the jets last week. Boeinggained 3.5 percent to $105.48. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/amoxicillin-purchase-uk.pdf ">amoxicillin online buy uk</a> &#8220;He apologized for what he did, and as a team we understood,&#8221; Vick said. &#8220;We all make mistakes in life and we all do and say things that maybe we do mean or we don&#8217;t mean. But as a teammate, I forgave him.&#8221; <a href=" http://www.disneyconcerts.com/himcolin-gel-in-urdu.pptx ">himcolin cream himalaya</a> As the Washington stalemate continued, both sides were yesterday scrutinising the latest opinion polls to see who was winning the 'blame game', which analysts say will determine who holds the strongest hand when negotiations do finally get underway. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/where-can-i-buy-betnovate-cream-uk.pdf ">betnovate scalp application buy uk</a> A stunning approach to a foot at the par-four 16th earned him his fourth birdie of the day and he could afford the luxury of bogeys at 17 and 18, two of the toughest holes on the course, as he secured his third victory on the PGA Tour.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Other amount <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-or-misoprostol.pdf ">buy misoprostol malaysia tnb</a> While the thawing of the Arctic is seen by some as an economic boon&#8212;as much as 30 percent of the world&#8217;s undiscovered gas, for instance, lies beneath its waters&#8212;the potential costs of methane emissions would far outweigh the benefits. <a href=" http://puurveltman.nl/refissa-tretinoin-cream-005-40g.pptx#excuse ">generic tretinoin cream .05</a> All this in fact has been a lucky escape as, if you acquire shares through a tracing service, it takes a percentage. In this case the administration fee for using the service is 15pc of the value of the asset plus VAT. The value of your ICAP shares is more than £1,300, depending on when you sell them, so the commission would have been in the region of £200. Even the £544.95 cash sum would have incurred a fee of £81.74. And then there is the VAT. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/where-to-get-amoxicillin-uk.pdf ">where can i buy amoxicillin online in the uk</a> On Thursday night, they played a primetime game against the Bears on NFLN. Tom Coughlin’s crew opened the season on “Sunday Night Football” against Dallas. The Giants still have three prime-time dates left: on ESPN’s “Monday Night Football” (Oct. 21 vs Minnesota) and two on “Sunday Night Football” (Nov. 17 vs .Green Bay and Dec. 1 vs Washington). <a href=" http://theclocktowernyc.com/what-is-tadalista-20.pdf#favorite ">tadalista tadalafil tablets</a> "It's awesome just to be part of this division and competing in it every day," said Myers who batted .333 in his four games against the Yankees this season. "It's going to be a tough fight until the end and I'm really looking forward to it." <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-scsw.pptx ">levitra nlqo</a> The next time you visit, your mobile device will remember your preference, and you won&#039;t need to redirect again. You can reset this as many times as you like before you decide which option you like best.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).