Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What sort of music do you listen to? <a href=" http://realeconomylab.org/where-can-i-buy-spermaceti.pdf ">en.wikipedia.org/wiki/spermaceti</a> The law ensured that members of the military, who have remained at work throughout the shutdown, would be paid on time. It also left room for the Pentagon to keep on the job those civilians who provide support to the military. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/cheapest-place-to-buy-doxycycline-in-uk.pdf#swelling ">where to buy doxycycline for dogs</a> “They are cool girls who are just trying to make a living,” a friend said. “They had no idea how they would get mixed up in this crazy mess. . . . Bieber’s people made them sign nondisclosure agreements so there is not a lot they can say.” <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?generic-for-allopurinol-non.html#they ">allopurinol gout attack cured my</a> For a different experience, try Yong Feng Dage Restaurant in the night market of National Taiwan Normal University in central Taipei. Its crispy skin tofu has a crackling consistency surrounding the chewy, cakey goodness within. Each cube has an "injection" of soy sauce that gushes out with every bite. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/what-does-generic-buspar-look-like.pdf#tub ">there generic buspar</a> Getting units restarted is a key government goal to reduce the import bill for fossil fuel to run conventional stations. Only two of Japan's 50 reactors are connected to the grid and operators applied to restart 10 on Monday. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/alendronate-price-in-india.pdf#supporter ">buy fosamax 70 mg</a> But security at the crude prisons breached in the Middle East by al-Qaeda-aligned suicide bombers over the last week pales in comparison with the US detention sites' concentric rings of armed guards, concrete walls and electrified, concertina wire-topped fences.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm sorry, she's <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/what-otc-is-most-like-nexium.pptx ">nexium savings card for 2015</a> Some conservatives would have you believe that women obtained equal rights long ago. All that remains, they suggest, is some kind of radical feminist movement that, at this point, seeks to erase important distinctions and undermine the family. <a href=" http://iacs.org.br/betamethasone-cream-005-uk-buy.pdf#magic ">where to buy betnovate cream in singapore</a> Some stop serving alcohol, while others try to keep hardliners away by putting blinds on their windows, serving drinks in mugs instead of glasses and asking customers to sneak in through side doors. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/tetracycline-acne-cysts.pptx ">azithromycin versus tetracycline in the treatment of acne vulgaris</a> Oracle dominated the last race, showcasing the dramatic improvements in boat speed on the upwind leg of the race that began to emerge a week ago. Oracle seemed to find an extra gear after losing most of the early races, and even overcame a pre-match penalty that required it win 11 races on the water. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-albuterol-inhaler-canada.pptx ">buy albuterol inhaler online cheap</a> It&#x2019;s uncertain exactly how many more now-elderly Nazis are still living beyond the reach of the law, but even if it&#x2019;s only a handful, the search for them is worth the effort in the interests of justice and a full historical accounting of how remarkably close the murderous Hitler regime came to realizing its astonishing goal of eradicating European Jewry. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/can-you-get-high-off-hydroxyzine-hydrochloride-50-mg.pdf#blockade ">hydroxyzine pamoate 25 mg overdose</a> For a decade Diehl has been the ultimate team player, ignoring injuries and even sacrificing his own money for the greater good. Yet all his critics seem to see are missed blocks, as if they happen on every play.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).