Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I support Manchester United <a href=" http://www.glencar.ie/alli-prices-uk.pdf ">alli 120 pack</a> Open the shell and remove the scallop with a spoon, discarding the brownish frill, the orange roe and the black pouch. Trim off and discard the little firm piece of muscle on the side of the scallop. Wash the scallops in cold water and pat dry with a cloth. Slice them wafer-thin and transfer to a plate then spoon on plenty of lime dressing to coat the slices on both sides. <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-real-accutane-online.pdf#headlight ">where to buy accutane cheap</a> Advocates also argue that the inclusion of mental health data in a criminal database is unfair. Having the data included in the database infers that people with mental illnesses are dangerous and violent, even though the vast majority are not. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/hoodia-p57-ebay.pdf#shame ">where to purchase unique hoodia</a> “And he said, ‘Well, if you really want to know why, if we do have to have surgery, it’s not going to be pretty. You’ll lose part of your jaw and your tongue and all of that stuff.’ So I said, ‘OK, sure.’ ” <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/buy-tetracycline-uk.pdf ">tetracycline rosacea</a> Commenting on the project, Dr Tim Counihan, a consultant neurologist at University Hospital Galway and NUI Galway senior lecturer, explained that currently, medication is used to lessen the severity of symptoms. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/cost-of-bactrim-at-rite-aid.pdf#mistake ">bactrim 200 mg+40 mg dawkowanie</a> Beale of Toledo, Ohio, was injured the summer before her senior year of high school when she was in a car with four other people. One of her friends threw a water bottle out the window at another vehicle on the road.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

We've got a joint account <a href=" http://www.kerres.net/blog/?tretinoin-cream-online-canada.pdf ">obagi tretinoin cream 0.1 buy online</a> The whole situation is complicated by the fact that Ecclestone is facing the possibilty of a trial in Germany over bribery charges relating to the last sale of Formula One to its current owner CVC Capital. <a href=" http://realeconomylab.org/coq10-supplement-ubiquinol.pdf ">coq10 enzyme benefits for skin</a> Late in the session, shares of J.C. Penney sank 10.2percent to $14.60 after commercial lender CIT Group stopped supporting deliveries from smaller manufacturers to thedepartment store chain, according to a New York Post report. Thestock was the S&P 500's biggest percentage loser. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/can-you-get-high-mirtazapine-15-mg.pdf ">remeron 45 mg reviews</a> Granting Snowden asylum would add new tensions to U.S.-Russian relations already strained by criticism of Russia's pressure on opposition groups, Moscow's suspicion of U.S. missile-defense plans and Russia's resistance to sanctions against the regime of Syrian President Bashar Assad. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/can-you-order-ketamine-online.pdf ">ketamine injection brands in india</a> Diageo will give an update on recent trading on Thursday but Andy Fennell, president and chief operating officer for Africa at the drinks giant, insisted the medium to long-term trends on the continent will be favourable. <a href=" http://thejnpproject.com/can-you-snort-trazodone-50-mg.pdf ">does trazodone get you high if you snort it</a> St. Louis removed any suspense in the eighth when first baseman Matt Adams followed a Matt Holliday single with a towering blast deep into the right-field seats off reliever Mark Melancon and the sea of red-clad fans began their celebration as the Cards tacked on another run for good measure.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).