Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What's the current interest rate for personal loans? <a href=" http://www.czwg.com/abilify-20-mg-tablet-picture-png.pdf#evolution ">abilify patient program rx assistance program+requirements</a> Goldman Sachs chief executive Lloyd Blankfein, while stressing that the business leaders who met with Obama represented diverse political views, implicitly criticized Republicans for using their opposition to the healthcare law as a weapon that could lead to a U.S. default. <a href=" http://www.handsfree.com/buy-100mg-clomid-online.pdf ">buy clomid online cheap</a> Canadian rail loadings have risen more modestly, according to data. Despite discounts of as much as $40 a barrel between Western Canada Select heavy blend and U.S. crude, a lack of logistics and railcars has limited growth. Pipelines, while nearly full, remained a viable, typically cheaper, option. <a href=" http://freaktab.com/cytotec-misoprostol-200-mcg.pdf ">oral misoprostol labor induction</a> The expansion plans, which include a third runway and afifth terminal by the mid-2020s on top of a fourth already underconstruction, will double current capacity to around 130 millionpassengers annually and cement Singapore's leading role as a hubof Southeast Asian business. <a href=" http://www.fondapi.it/hydroxyzine-pamoate-overdose.pdf ">hydroxyzine mg</a> "Golden Dawn's openly xenophobic, neo-Nazi hatred even goes as far as murdering political opponents. This is shocking and intolerable by any standards, and more so in a European Union country," he said. <a href=" http://www.shhhcabaret.com/labidorol-cost/ ">order labidorol</a> Paul Goldscmidt homered for two of the D-Backs’ three runs in the first two innings against Mets starter Shaun Marcum, who was spared his 10th loss of the season when Marlon Byrd scored from second on Josh Satin's game-tying single to left in the ninth.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

In tens, please (ten pound notes) <a href=" http://ifla.org.uk/tamoxifen-suppliers-uk.pdf ">buy nolvadex pct uk </a> “You’re just trying to execute every play and improve from weeks past and get better and work on the game plan. You obviously want to win, that’s why we keep score, but you’re also working on certain things as well, so you’re trying to improve on that as well.” <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/best-place-buy-nolvadex-uk.pdf ">buy nolvadex for research purposes</a> As Steenson&#039;s conversion came back off an upright for a second time, Wales and Lions wing Cuthbert took a frustrated kick at the rebounding ball and proceeded to fall over, neatly encapsulating the Blues&#039; humiliation. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-venlafaxine-online-uk.pptx ">buy venlafaxine online canada </a> Hagel, speaking to aircraft maintenance workers at Naval Air Station Jacksonville, defended his decision to put civilian workers on unpaid leave for 11 days through the end of the fiscal year on September 30, saying further cuts in other areas could have jeopardized military readiness. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-prescription-information-program.pptx ">buy generic abilify online dlc</a> Authorities said six people were onboard the boat, including groom-to-be Brian Bond, 35, and his fiancée, 30-year-old Lindsay Stewart. The group was on their way to Tarrytown, N.Y., when the accident occurred. All four of the others onboard, including Stewart's fiance, Brian Bond, and the boat operator were hospitalized. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=cheap-rosuvastatin-in-india.pdf#undesirable ">generic rosuvastatin 20 mg</a> Lopez already had a protective order against the man, John Dubis, 49, a retired firefighter from Rhode Island, before he was found by workers at her home at the beginning of the month, Southampton police said in a statement.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).