Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I went to <a href=" http://www.tib.com.sg/master-clinical-pharmacy-uk-online ">best drugstore makeup for wrinkles</a> Just because its a separate processor doesn&#8217;t mean its a discrete piece of silicon. It could just be in the same package as the application processor. For example, you also don&#8217;t see the PowerVR GPU broken out somewhere because its integrated into the A7 package, this is the point of System-on-a-Chip (SoC) designs. <a href=" http://freaktab.com/nexium-coupons-2014.pdf ">nexium commercial z nation</a> "Mr Snowden could hypothetically stay in Russia if he first, completely stops the activities harming our American partners and US-Russian relations and, second, if he asks for this himself," said President Putin&#039;s spokesman Dmitry Peskov. Rejecting the conditions, Mr Snowden previously withdrew an asylum request to Russia. <a href=" http://predicare.se/beacita-buy-online.pdf ">beacita/orlistat actavis 60 mg kapszula</a> Prime Minister Shinzo Abe is nearing a decision on whetherto go ahead with a planned doubling of the sales tax rate, whichis intended to help contain public debt that has alreadyexceeded 1,000 trillion yen ($10 trillion). <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/pethidine-50-mg-dosage.pdf ">pethidine during labour uk</a> The paper, published by the Brookings Institution thinktank, where Kohn is a senior fellow, gives a timely peek at howhe might steer the Fed as Ben Bernanke's tenure as chairmandraws to an end in January. <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-nolvadex-pct.pdf#boldly ">nolvadex purchase canada</a> A soldier who attended the briefing recently sent me a photograph of a slideshow presentation that listed AFA as a domestic hate group because of their support of traditional family values and their opposition to homosexuality.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

US dollars <a href=" http://www.lump.com.br/buy-tadalis-sx.pdf#fluently ">tadalis kopen</a> The Department of Education issued a first-of-its-kind waiver on Tuesday that will allow eight California school districts to circumvent key requirements of the No Child Left Behind Act. The department granted the districts, which together serve more than 1 million students, a one-year waiver from NCLB's accountability measures, such as a requirement that schools must bring their students to proficient levels in reading and math by the end of the coming school year. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/buy-tretinoin-cream-0025-uk.pdf ">buy tretinoin gel uk</a> The committee has called for a halt on drilling for oil and gasin the Arctic until safety is improved, a standard pan-Arctic spillresponse, unlimited liability for companies and an Arcticenvironmental sanctuary. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/ibuprofen-cost-uk.pdf ">cheap ibuprofen uk</a> Boko Haram leader, Abubakar Shekau, said in a recent video that his fighters&#039; continuing attacks showed that the army&#039;s claims to have inflicted heavy losses on the group were "lies". <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-gt-250-mg-tablet-cost.pdf ">what is lamisil you used to treat</a> While Moscow's overture on Syria's chemical weapons wassomething of a surprise, it was not a totally new idea. Lugar, aveteran disarmament campaigner, first suggested more than a yearago that the United States and Russia work together to secureSyria's stockpile of chemical weapons. <a href=" http://ishedlight.com/white-kidney-bean-extract-capsules.pdf ">white kidney bean extract work </a> Shraga Feivel Gruberger was born on August 20 1929 in Brooklyn into a devout Orthodox Jewish family. Trained in the Torah scriptures from the age of three, he attended yeshiva and was ordained as a rabbi in his early 20s. Becoming disillusioned with religious life, he took a job selling policies for the New York Life Insurance Co. But, he later wrote, he felt a spiritual longing that was only satisfied when he travelled to Israel in 1962 and met Yehuda Brandwein, a Kabbalah scholar.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).