Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Yes, I love it! <a href=" http://www.myh.org.uk/how-long-to-get-accutane-out-of-your-system-zdarma.pdf ">do you need a prescription to get accutane again after</a> Just how many children are not as fortunate as Edwin to have made it to a hospital is unknown. However, each year, seven million children no different from Edwin or my son, Konstantin die before their fifth birthday. The majority of these deaths are from preventable diseases such as malaria, an abominable and shameful reality that must be reversed. <a href=" http://www.kfc.pt/generic-propecia-1mg.pdf ">propecia price comparison cash</a> Today, Cassidy and Parmitano also repositioned two radiator grapple bars, removed a failed camera assembly and installed power redundancy cables. They also installed a multi-layered insulation cover in one of the station's docking interfaces. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-costco-xps.pptx ">prescription drugs seroquel xr opinie</a> Evidence showed Yowell had a $200-a-day drug habit he supported by stealing. Evidence also showed he burned some of his bloody clothes and hid a blood-stained jacket and the murder weapon in the crawl space of a friend's house. Defense attorneys unsuccessfully tried to show Yowell was insane. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/zoloft-discount-program.pdf#ban ">going from 50 mg to 100mg of zoloft</a> At the other end, Andros Townsend gave watching England manager Roy Hodgson something to think about ahead of the World Cup qualifiers with another performance of direct running and confident dribbling. <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheap-clomid-tablets-uk.pdf ">clomid for sale online cheap </a> AMR, its unsecured creditors committee, and its three primary unions all favor the tie-up. Already one union, representing groundworkers, has filed papers urging Lane to approve, saying the Justice Department's lawsuit is not relevant to whether the plan can or should receive a judge's blessing.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Go travelling <a href=" http://www.disneyconcerts.com/stendra-chemical-name.pptx ">stendra vs staxyn</a> MADRID, July 25 (Reuters) - Spanish oil group Repsol paved the way for the eventual sale of its $6 billionstake in utility Gas Natural Fenosa, acknowledging itsrationale would dwindle once another planned disposal iscompleted. <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/mirtazapine-30-mg-sleep.pdf#forest ">remeron price canada</a> Carl Luna, a political science professor at Mesa College, said Filner may be still fighting to stay in office or he may be trying to negotiate a deal that would limit his financial liability in the lawsuit if he agrees to resign. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/order-isotretinoin-canada.pdf#science ">buy accutane 20mg online </a> But South Korea faces some hurdles before it can relaunch atender and choose a winner within a year, including gettingparliament's approval for next year's roughly 730 billion wonbudget, which is earmarked for the programme. <a href=" http://freaktab.com/retin-a-micro-tretinoin-gel.pdf#spice ">obagi tretinoin cream 0.1 buy online</a> In a sense the pursuit of Fabregas was one which demonstrated how steep is the pair&rsquo;s learning curve. Those with more experience would have realised before they began it was a non-starter. Sure, on paper, the former Arsenal captain looked an ideal piece of recruitment, providing precisely the kind of drive and purpose from the centre of midfield the current United squad lacks. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/can-you-buy-nexium-in-mexico.pptx#singular ">nexium label claim</a> "IMU on primary residences must be abolished, this is what was decided and this is what has to happen, pacts are clear, there's no time for crazy proposals," senior PDL lawmaker Renato Brunetta told La Repubblica daily.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).