Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

We're at university together <a href=" http://www.teamjolokia.com/pbs-drugs-price-drop.pptx#stagger ">buy adhd drugs online</a> That means opening offices and employing people on theground: there are now seven overseas offices and counting. Andthat, in turn, means complying with local laws - even when theyconflict with the company's oft-stated positioning as "thefree-speech wing of the free-speech party." <a href=" http://audio-republic.co.uk/5-permethrin-cream-over-the-counter-uk.pdf#likelihood ">buy permethrin insecticide uk</a> In Idaho, meanwhile, crews increasingly had the upper handover a massive blaze near the ski resort town of Sun Valley, asa storm system predicted to bring lightning and high windsbrought rain instead. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/atralin-tretinoin-gel-005-reviews.pdf#while ">cheap retin-a from mexico</a> The pair has been photographed together during intimate moments, whether holding hands on a boat, or cuddling on a street in France. Both have declined to discuss their relationship beyond tennis, but it’s clear they’re comfortable in each other’s presence. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/how-long-after-quitting-propecia.pdf#occur ">propecia uk reviews</a> In May 2007, then-U.S. Secretary of State Condoleezza Rice made clear she was open to talking to her Iranian counterpart, Manouchehr Mottaki, at an international conference in Egypt, but the encounter amounted to pleasantries over ice cream. <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/cost-of-clomid-privately-uk.pdf#spare ">clomiphene patient.co.uk</a> On the other side of Belfast the next day, a petrol bomb thrown over a fence dividing Protestant from Catholic communities exploded next to a four-year-old girl playing in the street — just one example of sporadic violence still haunting the British province.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I saw your advert in the paper <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-or-advil-for-menstrual-cramps-aafp.pdf#grumble ">motrin tablets mg ibuprofen 200mg</a> Our mission at Market News Video is to produce and distribute quality online videos about the stock markets and publicly traded companies. We achieve our mission by delivering videos to visitors to our MarketNewsVideo.com website and through our distribution partners. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/citalopram-purchase-uk-gdp.pdf ">citalopram purchase uk ijtema</a> Over the summer, investors had driven up longer-term interest rates in anticipation of the first cut to the quantitative easing program, causing concern among Fed officials who have sought to convince the world they are nowhere near ready to tighten policy. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=how-to-use-permethrin-cream-5-for-lice.pdf#deplore ">will permethrin 1 kill scabies</a> "It is not possible for passengers on a ship beset by risks that one group can be saved without the other group. It is not possible for any group to enjoy security, safety and stability in a society blackened by division and threatened by discord," he said in a televised address. <a href=" http://www.elsiemagazine.com/tadacip-generico.pdf#sober ">tadacip nebenwirkungen</a> "Just like a birth certificate starts with the birth of ababy, the end of a person's life will end with a report in whichthe 3D body of a person is captured," he said. "In that way wecan archive every person born on this planet." <a href=" http://iacs.org.br/can-i-buy-alli-from-boots.pdf#toothache ">where to buy alli diet pills in australia</a> "From the rhetoric of a lot of anti-immigration reform policy makers, you would think that the tax benefit would be a net zero and this report shows that is absolutely not true," says Matthew Gardner, the executive director of the Institute on Taxation and Economic Policy. "Bringing these taxpayers into the system is absolutely going to be a revenue raiser for states."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).