Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'd like , please <a href=" http://puurveltman.nl/cipro-xl-500mg-uses.pptx ">ciprofloxacin 500 mg cure chlamydia</a> Back in 1991 the film the Commitments was a runaway success. The writer Roddy Doyle was told to create a stage version. He refused. But more than a quarter of century on, the story of the Dublin Soul band is now finally to hit the West End. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/order-kama-raja.pptx#cigarettes ">kamaraj </a> The forecast for third-quarter earnings has come downsharply in recent weeks - growth now is expected at just 4.5percent - but financials are expected to lead S&P 500 profitgrowth for the quarter, with a gain of 9.5 percent, according toThomson Reuters data. <a href=" http://awsg.org.au/is-motrin-equal-to-advil.pdf#scorn ">motrin for children</a> So what's the truth? If you ask Richard Vedder, a professor of economics at Ohio University and the director of the Center for College Affordability and Productivity, part of the problem is that we are going about assessing risk in the wrong way. <a href=" https://www.gebman.com/index.php/cytotec-tablets-in-jeddah.pdf#compile ">misoprostol costo ecuador</a> If that meeting were to happen, it would be the first between U.S. and Iranian government heads since before the 1979 Islamic revolution that toppled the U.S.-backed Shah, and could help ease tensions in the Middle East that have been worsening given the crisis in Syria. <a href=" http://apostolicfaithweca.org/average-time-to-get-pregnant-using-clomid.pdf ">clomid 25mg success rates</a> "The same people-power movements that have stalled otherill-conceived tar sands pipeline projects will rise up to tellour governments we need to invest in clean energy, not tar sandsexpansion," Mike Hudema, a climate and energy campaigner forGreenpeace Canada, said in a statement

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Why did you come to ? <a href=" http://www.adstone.pl/order-phenytoin-online.pdf#consult ">order phenytoin</a> Typhoon Wipha is moving across the Pacific straight towardsthe capital, Tokyo, and is expected to make landfall during themorning rush hour on Wednesday, bringing hurricane-force windsto the metropolitan area of 30 million people. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?sumatriptan-6-mg-05-ml-kit-221 ">xanogen hgh factor does work</a> Still, some feel there may be effects from consuming large quantities of artificial sweeteners over a lifetime that haven't been detected. Artificial ingredients in general are also falling out of favor as people increasingly move toward organic and natural ingredients. <a href=" http://www.myh.org.uk/cost-of-accutane-uk-cases.pdf#occupy ">accutane for acne uk scars</a> BAKU, Aug 13 (Reuters) - Russian President Vladimir Putinfailed to clinch a concrete energy deal on a rare trip toAzerbaijan on Tuesday, dashing Moscow's hopes to challenge thedominance of Western energy majors in the former Sovietrepublic. <a href=" http://drakeed.com/lamisil-tablets-otc.pdf#paste ">can you use lamisil cream on toenail fungus</a> Congress passed the 14th Amendment and sent it to the states for ratification in June 1866. Two years later, the Republicans proclaimed in their 1868 party platform that &#8220;national honor requires the payment of the public indebtedness in the utmost good faith to all creditors at home and abroad&#8221; and pronouncing any repudiation of the debt &#8220;a national crime&#8221;. <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-prozac.pdf ">order prozac online no prescription </a> Texas was one of six states that joined the JusticeDepartment in suing on Aug. 13 to stop the merger that wouldform the world's biggest carrier, saying it would lead to higherairfares and stifle competition.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).