Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What are the hours of work? <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/i-want-to-order-misoprostol.pdf#customary ">cytotec online purchase philippines</a> Only the super rich can afford the cost of long term care. The premiums for full coverage insurance would be ridiculous. Long term care broke my Mother and my sister both of which had more than normal amounts of assets. Covering all Americans would be untenable. We must find another solution. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/buy-clomid-nolvadex.pptx ">can you buy clomid online legally</a> &#8220;I actually rehearsed lying down a lot,&#8221; she said. &#8220;I couldn&#8217;t help myself. I would play the song and I would do the choreography on my back and visualize the fans. I thought of them every second.&#8221; <a href=" http://iacs.org.br/can-buy-ventolin-inhaler-over-counter.pdf ">buy ventolin machine</a> Sixty-six years ago, Santosh Sharma saw her mother sell gold bangles to feed and clothe her family of six and then dispatch telegrams to her brothers urging them to leave newly created Pakistan and gather ... <a href=" http://fireflyitservices.com/cymbalta-effects-on-testosterone.pdf ">cymbalta annual sales</a> Hoyer laid down a tough marker, however, saying that hewould vote against a stopgap spending bill - even one withoutattacks on Obamacare - if that measure aimed to spend only $988billion for the full fiscal year. <a href=" http://www.elsiemagazine.com/buy-brand-name-priligy.pdf#minister ">priligy 30 mg filmtabletten fta 3 st</a> Martin Dockrell, director of policy and research at Action on Smoking and Health, said: "Mums and grans understandably want to protect children from the tobacco industry. The evidence is clear: since the ban on tobacco advertising smoking rates among children have halved. Removing the promotional elements from tobacco packaging will help finish the job and further reduce take-up of smoking by children."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

This is the job description <a href=" http://vcreme.edu.vn/ordering-clomid-online.pdf#ditty ">where can you purchase clomid</a> "They involve dozens or even hundreds of people huddled over computer terminals all over the world in a common purpose of stealing of disseminating credit card numbers," said Rasch, who was not involved in bringing the case. <a href=" http://www.sevillaclick.com/costco-pharmacy-kahului-hours.pptx ">what are some types of prescription drugs</a> Aquis, founded a year ago by Alasdair Haynes, the formerchief executive of rival share trading platform Chi-X Europewhich now belongs to share market operator BATS Global Markets, wants to shake up European equities trading byintroducing subscription-based pricing for market users modelledon the mobile phone market. <a href=" http://www.cappobros.com.au/meloxicam-15-mg-high-blood-pressure.pdf ">buy meloxicam australia</a> "We find that the inner region of our Galaxy has the shape of a peanut in its shell from the side, and of a highly elongated bar from above", said Ortwin Gerhard, co-investigator and leader of the Dynamics Group at the Max Planck Institute for Extraterrestrial Physics (MPE) in Garching, Germany. "It is the first time that we can see this clearly in our own Milky Way, and simulations in our group and by others show that this shape is characteristic of a barred galaxy that started out as a pure disc of stars." <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/generic-equivalent-for-norvasc.pdf#textbook ">norvasc 5mg generic</a> When a bond is revoked — which can be triggered by any violation of the 87-paragraph contract Zouvelos makes clients sign — the bondsman can keep some of the 10% to 15% collateral for fees and other expenses. <a href=" http://predicare.se/herbex-tea-reviews.pdf#alcohol ">buy herbex tea</a> The city&#039;s next mayor will inherit several budget problems, including a deficit of about $2bn (£1.2bn) and increased costs expected as teachers, firefighters, police and many other city employees are working under expired contracts.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).