Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Will I be paid weekly or monthly? <a href=" http://www.endcyberbullying.org/erythromycin-eth-400-mg.pptx#attendant ">order erythromycin online</a> Barclays strategists, who also expect a new LTRO by the endof 2013 if money market rates keep rising, said it could befixed to the 0.5 percent refinancing rate to make it attractive.Collateral requirements might also be relaxed, they said. <a href=" http://www.icbonline.org/places-to-buy-rogaine-exeter.pdf ">buy rogaine foam india ckgs</a> "Losing such a strong ally at a young age is heartbreaking, but we are thankful for the many lives he touched through his work and advocacy," Cruz said. "Our hearts go out to his family both at home and on the set of 'Glee.'" <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?methocarbamol-robaxin-500mg.pdf#interior ">what is the street value of robaxin</a> Ranhill said the expansion in capacity is expected to givethe company 500 million ringgit in revenue a year with a profitof around 150 million ringgit. It earned 150 million ringgit inrevenue from its water business in China last year. <a href=" http://freaktab.com/average-cost-of-wellbutrin-xl.pdf ">bupropion sr generic price</a> "Happy Socks" is the most complex of the vessels, with built-in solar panels, Kevlar-reinforced design, and a slew of other safety measures. The boat has a self-righting design that helps Outen get upright if a wave tosses the boat on its side, as well as parachute anchors that help her not drift off course during inclement weather. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?xenical-manipulado-funciona.pdf ">price xenical pakistan</a> “Being able to play, and being able to go to that field and do my job, that’s a blessing,” Rivera says. “Regardless of what happens, just being there, day in and day out, and being able to wear the uniform of the New York Yankees, to me, it was a blessing.”

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://audio-republic.co.uk/alternatives-to-nexium-40-mg.pdf ">what is esomeprazole magnesium 40 mg</a> The area where the fire started is a naturally dry area that receives less precipitation than areas just to its north. It also is an area that burned in 1987 during the Stanislaus Complex Fire. It was after that blaze that the U.S. Forest Service planted large swaths of pine groves at one time in an attempt to reforest the landscape. <a href=" http://www.catenn.org/where-can-i-buy-misoprostol-in-canada.pdf ">comprar pastillas cytotec en costa rica</a> The bill will bring down interest rates for subsidized Stafford loans in the short-term. These rates doubled to 6.8% on July 1 because Congress could not come to terms on an agreement ahead of that deadline. Under the legislation, undergraduates will be able to borrow at 3.9% for this school year; graduate students at 5.4%, and parents at 6.4%. <a href=" http://roygalan.se/order-atenolol.pdf#madeira ">order tenormin</a> Onions wicket-to-wicket style, combined with his controlled seam movements, would make him quite dangerous at Lords, especially given the benefits of the slope if the ball does move sideways off the seam. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-azithromycin-500mg-online-uk.pdf#refreshments ">buy online zithromax</a> Venus the planet of love, money and creative expression, and Jupiter the planet of abundance and expansion connect through a Trine, a 120-degree aspect, known to be a transit of ease, which needs little effort. ‘Little’ is the imperative word here, because although it is important on some level to get out of your own way to allow what is meant to be to take place, there is also a need to inject your own energy. It is the power of your personal energy, which acts as the match to light the fire for the transit to take place in its actuality; otherwise it can pass you by without notice. <a href=" http://www.icbonline.org/ordering-rogaine-yport.pdf ">rogaine coupon walgreens coach</a> Bradlee was a wonderful boss, full of enthusiasm, who spoke in a tough, gravelly voice that was much imitated by his underlings. He was a Boston Brahmin out of Harvard, but his language was full of obscenities learned on a destroyer in the South Pacific during World War II.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).