Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Could you please repeat that? <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/seroquel-400-street-price.pdf ">150 mg seroquel xr for anxiety</a> something. In the growing service where both Mr. Johnson and I have worked rather than production or say the manufacturing sector the increase in capital per worker started in the 1980's and hit in a big way in the 90's. . <a href=" http://www.laragh.com/generic-flonase-cost-walgreens.pptx ">flonase canada pharmacy</a> When later addressing the backlog issue, the report added: &ldquo;Given our concerns about the reasonableness of decisions in entrepreneur cases, however, it is important that there is an equal emphasis on reducing the backlog and making high quality decisions,&rdquo; <a href=" http://sexperterna.org/price-of-provera-5-mg-in-india.pdf#erect ">depo provera 150mg ml used</a> Too often this leaves the actors, even skilled veterans Riegert and Mull, stranded. It leaves Brenda Song, who works in the video-game office, with little to offset her “little Asian girl-toy” scene. <a href=" http://www.icbonline.org/how-long-to-see-results-using-rogaine-japan.pdf ">does rogaine help frontal hair loss cnn</a> The Prince of Wales, who will become a grandfather for the first time when the Duchess&rsquo;s baby is born, was quizzed about the birth as he visited the National Railway Museum in York to mark the 75th anniversary of the Mallard locomotive. <a href=" http://atomsystem.com/buy-betta-ampicillin.pdf#noiseless ">order ampicillin online</a> The government will release its July report on housing starts on Friday. Economists forecast home construction likely grew at an annualized pace of 900,000 units last month, faster than June's 836,000 unit rate.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Withdraw cash <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/where-can-i-buy-permethrin-in-the-uk.pdf ">where can i buy permethrin in the uk</a> &#8220;The mission will be a proof-of-concept – can you go to an asteroid, get material, and bring it back to Earth,&#8221; he added. &#8220;Next, people will have to industrialize it so that the economy works out, so for the recoverable value in any given asteroid, you&#8217;re spending half that to bring it back.&#8221; <a href=" http://ishedlight.com/where-can-i-buy-capsiplex-in-south-africa.pdf#unpleasant ">capsiplex weight loss pills</a> St. Landry Parish President Bill Fontenot said evacuated residents could go to a theater the local government owns if they needed a place to stay. The Delta Grand Theater has no fixed seating, so cots can be easily set up, he said. <a href=" http://www.espaitaronja.com/lipitor-20-mg-price-sirve-el-medicamento.pdf#haul ">cheap generic atorvastatin sleepiness</a> All seniors complete "comps" in their fields, which might take the form of a project, thesis, exam or other capstone experience. Most at Oxy appreciate the college's small size &ndash; classes average about 18 students &ndash; which they say helps them easily build close relationships with professors and their peers. <a href=" http://powerbible.com/renova-buy-online-uk.pdf#sock ">buy tretinoin gel 0.05</a> Richards added that he thinks Yellen is "awesome" and will make a better chairman than Summers or Donald Kohn, a former Fed vice-chairman who has also been mentioned as a dark horse candidate for the job. <a href=" http://sinestezia.com/purchase-dostinex-online.pptx#pine ">purchase dostinex</a> &ldquo;It was a different photocall to anything I have had,&rdquo; he said with a smile. &ldquo;I was standing to the right of him [Tuilagi] and I was like, &lsquo;Oh, he didn&rsquo;t ... he did.&rsquo;

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).