Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Can I take your number? <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/pristiq-price-costco.pptx#counsel ">pristiq insomnia</a> The AU described voting at most polling stations as "orderly and peaceful", while the main domestic monitoring agency, the Zimbabwe Election Support Network, said aside from the long queues voting was "smooth". <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-gout-treatment-fzc.html#ingredient ">allopurinol tablets buy for dogs</a> Morgan Stanley's Redeker said the dollar could extend fallsin the near term, targeting 97.50 yen and then 94 yen. But heexpected it to recover after that because he remained "veryupbeat" on the prospects for the U.S. economy. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/effexor-patient-uk.pdf#send ">venlafaxine maximum dose uk</a> However, the results failed to support the theory that stress increases the rate of migraine in those on low incomes. Researchers found that while stress among those on a low income can bring migraines on in the first place, it has no effect on how long a person suffers from migraines. <a href=" http://www.sevillaclick.com/facts-about-generic-drugs.pptx#resolution ">online pharmacy bmp</a> Both these cover legal fees and additional costs such as accident and medical reports. Funding may only be withdrawn if you withhold information, give false or fraudulent information, or do not co-operate. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?order-allopurinol-pills-online.html#identification ">allopurinol 300 mg tablets abz</a> Other behavioral science studies find the limits of such tools. Duke neuroscience and psychology professor Scott Huettel has done research that shows people often see patterns that are not there, or that others do not see in the same way that would produce a meaningful buy or sell signal. "People are very good at thinking they see trends that don't mean anything in just a random sequence of numbers," Huettel says. "You really cannot predict things that way."

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Yes, I play the guitar <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-kaufen-tierheim.pdf#screw ">isotretinoin kaufen tschechien</a> BRUSSELS, July 17 (Reuters) - Monsanto Co said onWednesday it will withdraw all pending approval requests to grownew types of genetically modified crops in the European Union,due to the lack of commercial prospects for cultivation there. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-to-buy-differin-gel.pdf#monks ">where to buy differin gel</a> But it was not the only extracurricular activity pursued by the secretary-general. Even during times of relative crisis, he spent up to two hours a day on his other pursuits. He had a deep love of nature and photography; was a proficient mountaineer schooled in Sweden&rsquo;s far north; and closely followed developments in law, philosophy, history, music, modern art and dance. He was a member of the Swedish Academy, which awards the Nobel Prize for literature, and had a vast knowledge of literature over many centuries, continents and cultures. <a href=" http://www.uppfinnaren.com/cymbalta-savings-card.pdf ">switching from cymbalta to effexor xr</a> Mr Groser said the situation with Fonterra was "very serious". As well as China, the whey protein concentrate had also been exported to Australia, China, Malaysia, Saudi Arabia, Thailand and Vietnam. <a href=" http://daproim.com/index.php/can-you-buy-tamsulosin.pdf ">buy generic flomax</a> But underscoring doubts over China's willingness to provide the documents, the official added that the China Securities Regulatory Commission (CSRC) has had a history of not following through on requests for assistance. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-generic-estrace-cream.pptx ">buy estradiol valerate injection</a> Moody and his wife, Christine, 36, say they planned to kill another before getting arrested Wednesday. They were charged with two counts of murder but might face more indictments if Jeremy Moody's claim of killing others turns out to be true.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).