Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Could you ask him to call me? <a href=" http://blog.staffnurse.com/misoprostol-buy-cheap.pdf#bare ">misoprostol buy cheap</a> Human Rights Watch official Tanya Lokshina who was in the meeting, told ABC News Snowden is applying for asylum in Russia and asked the rights groups to petition Russian President Vladimir Putin to grant it to him. Putin previously said Snowden was welcome to stay in his country, but only as long as he stops linformation that "damages our U.S. partners." <a href=" http://feeny.nl/generic-wellbutrin-buy.pptx#even ">wellbutrin xl buy online</a> The numbers signal a steady recovery from the housing market crash as the overall economy improves, experts say. Craig Lazzara, senior director for S&P Dow Jones Indices, said prices nationwide remained well below peak values, but it’s still good news. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-arrow-20-mg.pdf#notebook ">cheap lipitor 40 mg ajans</a> Zimmerman was acquitted of second-degree murder and manslaughter charges in the shooting death of Travyon Martin who was unarmed. His attorneys argued that he shot Martin in self-defense, but the case sparked an outcry because Martin was black and Zimmerman identifies himself as Hispanic. <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-azithromycin-500mg-tablets.pdf ">buy zithromax no prescription needed</a> Fisher declined to give any details of the Fed's contingency plans. He spoke with Reuters at the start of a three-day blitz of public appearances in New York at which he is expected to call for a long-term resolution to the current U.S. fiscal standoff. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/can-you-use-rogaine-on-your-beard.pdf ">rogaine foam hair regrowth reviews</a> 'It looks like Edie&rsquo;s sick!&rsquo; I apparently said, while surveying the former contents of my stomach. But Edie has an excuse. She is a baby with a brand-new digestive system. I have no such justification for my actions. I am a new mother who should know better.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Nice to meet you <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/tretinoin-online-uk.pdf ">tretinoin cream over the counter uk</a> Street, who produced Blur’s Parklife album, said on Twitter: “Bit rich coming from Thom Yorke that Spotify doesn't work for new artists. It’s exactly what I said when Radiohead made their album available for free/ pay what you want a few years back. <a href=" http://www.world-television.com/order-retin-a.pdf ">mail order tretinoin</a> Speaking at a debate on ''the rise of the surveillance state in the UK'', Sir Malcolm insisted that the necessary safeguards are in place to ensure that security service MI5, secret intelligence service MI6 and eavesdropping agency GCHQ act appropriately. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/buy-clomipramine-online-uk.pdf#within ">anafranil buy uk</a> Among the companies that the Justice Department's AntitrustDivision settled with previously were Autoliv Inc, TokaiRika Co Ltd, TRW Deutschland Holding GmbH,Nippon Seiki Co Ltd, Furukawa Electric Co Ltd and Fujikura Ltd. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/buy-quetiapine-online-uk.pdf ">seroquel uk</a> The HSE published guidelines in 2007 for dealing with critically ill pregnant women following the death of Tania McCabe from septic shock at Our Lady of Lourdes Hospital, Drogheda. Her infant son also died at the hospital. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?filagra-cest-quoi-480 ">synthroid 50 mcg tablet picture</a> "Violence is undermining a just cause and runs totally against the wishes of the Orange Order for protest to be entirely peaceful. My thoughts are with those who have been injured this evening, including my colleague Nigel Dodds MP and other Orange Order members, police officers and civilians. I appeal for cool heads to prevail at this time."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).