Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

It's serious <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-women39s-foam-edmonton.pdf ">printable coupon for rogaine foam oklahoma</a> That verbiage suggests Oracle wants to give customers the option of a higher-touch, and likely more expensive experience than they'd get from simply paying as they go for raw database capacity from the likes of AWS and Oracle itself. <a href=" http://radiocfxu.ca/?best-place-to-buy-nolvadex-pct.pdf#foliage ">where to buy nolvadex pct </a> "I won't go into details that I struggled with my genetics, had an eating disorder, work full time owning two business' [SIC], have no nanny, am not naturally skinny and do not work as a personal trainer. I won't even mention how I didn't give into cravings for ice cream, french fries or chocolate while pregnant or use my growing belly as an excuse to be inactive," she wrote. <a href=" http://www.velcourt.co.uk/remeron-soltab-30-mg-orodispersible-tablets-mirtazapine.pdf ">15 mg to 30 mg mirtazapine</a> It was the U.S. subprime mortgage market collapse thatsparked the world financial crisis. There, bank regulators, waryof upsetting the fragile housing market, are moving cautiouslyin fashioning dozens of new rules to prevent recklessunderwriting and other mortgage market abuses. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/best-price-alli-uk.pdf#delicate ">can i buy alli online</a> "Bringing the project inside was a genuine philosophical and artistic gesture," curator Fulya Erdemci said. "By withdrawing, we made a political statement. We said, 'Through our absence, we demonstrate our existence'." <a href=" http://ishedlight.com/plexus-slim-accelerator-dosage.pdf ">plexus discount code 2016</a> I understand that women have to be careful how they dress to protect themselves. However, I also believe they are being denied the right to dress for themselves by dressing for society. I don&#8217;t pretend to be an expert on this subject, but I think the solution should involve men and not just women.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Could you send me an application form? <a href=" http://www.aksimotell.ee/?can-50mg-topamax-cause-weight-loss.pdf#darkened ">200 mg topamax for migraines</a> "If you have to go through these machinations to get thesethings through, it frankly is an excellent demonstration of whymanagement buyouts are so problematic," said Charles Elson,director of the John L. Weinberg Center for Corporate Governanceat the University of Delaware. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/maxalt-price-uk.pdf ">buy rizatriptan benzoate online uk</a> In 1841, Northup was a free man earning a good living as a musician in Saratoga, N.Y. When his wife and two young children leave for a trip, Solomon is approached by two strangers claiming to be businessmen seeking a violinist to perform in Washington, D.C. He drinks and dines with them, then awakens in chains, captured by slave traders. He is beaten, and though plotting an escape, is shipped South to be sold. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-50-mg-tab-teva-outlet.pdf#wax ">can trazodone 50 mg get you high ezale</a> She hopes people will heed its message, adding: "This event is one where "our own understanding" could lead us astray — to blaming and bitterness; this will only hinder the healing process for many of us." <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-benicar-40-mg.pdf ">pronovias benicarlo 2012 order online</a> The portfolio shift from UK newspapers (80% of EBITA in 2002) to a diversified portfolio of B2B and consumer businesses has been effective, with the group now exhibiting a balanced mix of revenue type and geography. Print advertising accounts for just 20% of group revenues (FY12), while subscription is the single largest contribution (28%), followed by circulation revenues (21%). The latter is derived entirely from newspapers, a segment that faces ongoing structural decline. However, management is shifting this business online, including the Mail Online news portal, and the introduction of a pay wall for national titles (Mail Plus). <a href=" http://www.cancerprostata.org/doxepin-strengths.pdf ">doxepin hives</a> A Sept. 12, 2006 photograph provided by Dr. John J. Martin Jr., who specializes in eyelid and facial plastic surgery in Coral Gables, Fla., shows the damage illicit cosmetic procedures can cause. Rajindra Narinesinch, above, has nodules on her face from previous illicit procedures.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).