Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://www.ext.fi/where-to-buy-tetracycline-no-prescription.pdf#wretch ">buy tetracycline cream </a> Getting back to a revitalised San Andreas and exploring it in glorious HD is one of the main draws here. Promising to be the largest open world Rockstar have ever built is also a tasty prospect. The map is probably the star of the show yet, if anything is a little underutilised. There are numerous well detailed and visually arresting areas of the map that missions never require you to go anywhere near. A prison with an instant wanted level, a hydro dam, military base and many others are all largely ignored for some reason. Streets are well populated with varied character models, voices and personalities. Workers will perform tasks related to their job roles and the usual activities such as hitchhiking or hanging out are performed with visual accuracy. New animations like weightlifting, relaxing on balconies and dog walking all add to the already substantiated look and feel of the world. <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=cialis-no-prescription-or-794#parrots ">down if his viagra overdose very ignoring.</a> Richards, who played better Thursday in Vancouver with Taylor Pyatt and Mats Zuccarello, is wisely managing his slow early start by mimicking his coach’s patience and not overanalyzing his own game early. <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-75-mg-anxiety-test.html#smiles ">will my insomnia zoloft go away bbq</a> Numerous scientific studies at universities and colleges have shown that theAloe vera plant contains a myriad of nutrients to help prevent and heal variousdiseases (including cancer and diseases that result from obesity). <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/strattera-generic-launch.pdf#branches ">cheaper alternative strattera</a> More than 95 percent of celiac patients go undiagnosed,according to the National Institutes of Health. Undiagnosedceliac disease can quadruple the risk of death, according tostudies from the Mayo Clinic. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?inexpensive-erectile-dysfunction-pills-family#recollect ">erectile dysfunction pharmacist testosterone booster</a> A native of Buffalo, N.Y., Conley had bit parts on 1960s series like "Green Acres" and "The Beverly Hillbillies" before he landed the role on CBS&#39;s "The Waltons" in 1972 that would last nearly a decade.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I hate shopping <a href=" http://svarw.com/?cheap-pantoprazole.pdf ">generic pantoprazole walmart</a> Catania, a Telecom Italia board member since 2008 and aformer director at Intesa Sanpaolo, is suspected ofsupplying a newspaper with privileged information about TelecomItalia whose publication led to strong fluctuations in thecompany's share price, a source familiar with the probe hassaid. <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-tablets-dose-how-many-days.pdf#pink ">harga suprax 125 injection aki kering motor honda</a> The lawsuits were not filed against Harbinger Group Inc, thepublicly traded investment company where Falcone is chairman andchief executive officer. Instead, they targeted his hedge fundHarbinger Capital Partners and other related funds. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/diuretic-lasix-buy.pptx ">furosemide buy</a> CHICAGO, Oct 17 (Reuters) - Winnebago Industries Inc, the No. 1 U.S. motor-home manufacturer, reported astronger-than-expected profit on Thursday and said its backlogcontinued to grow in the most recent quarter as reboundingconsumer confidence prompted dealers to increase vehicle orders. <a href=" http://www.adstone.pl/iv-cytoxan-orders.pdf ">cytoxan infusion order</a> Dieter Waizenegger, executive director of the CtW InvestmentGroup, which had campaigned against the directors, issued astatement calling the resignations "a good first step" andadding that he hopes the board "will now completely overhaul howit manages risk." <a href=" http://www.catenn.org/bisacodyl-5mg-tablets-x-10-pack.pdf#arson ">how many bisacodyl 5mg tablets should i take</a> About $230 million of the financing's proceeds will be usedto end swap contracts the city entered into with Merrill LynchCapital Services and UBS AG in conjunction with debt sold forDetroit's public pension funds.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).