Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

It's a bad line <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/abilify-coupon-2015.pdf#frightening ">abilify 15 mg tablet</a> "There is so much ground work that needs to be done. And when you are dealing with a group as diverse and internally divided as the Pakistani Taliban, then you can never be sure that every sub-group would honor talks." <a href=" http://www.alantyers.com/order-olanzapine-cheap.pdf ">olanzapine online buy</a> A few minor injuries have been reported among the 1,387 firefighters and support personnel battling the blaze, officials said. Crews were using 11 helicopters, 86 fire trucks, 15 bulldozers and 27 water tenders. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/betamethasone-valerate-ointment-ip.pdf#dairy ">betamethasone valerate topical foam</a> After years of economic stagnation, the prime minister hopes to shift Japan away from an employment system that prioritizes stability to focus on growth. On a Sunday television show, Abe said he wanted more hiring based on specialization or location - jobs that would offer benefits closer to full-time positions but be easier to cut if deemed no longer necessary - as one of his planned labor market reforms. <a href=" http://www.tdic.it/can-strattera-improve-mood.pdf#furniture ">strattera 40 mg blue capsule</a> Lagarde called on the United States to quickly resolve the political uncertainty over the budget and the debt ceiling. U.S. lawmakers continue to wrangle over raising the legal limit on the nation's borrowing. <a href=" http://www.medizzine.com/?genf20-plus-before-and-after.pdf ">genf20 plus vs sytropin</a> Model Magdalena Frackowiak showed off her toned figure in a lemon-yellow bandeau bikini top, a patterned bikini bottom and a coral pink pairing during a photo shoot for Victoria&#146;s Secret in St. Barts on Aug. 8, 2013.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Very interesting tale <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/generic-celexa-weight-gain-wellbutrin.pdf#sickly ">how does celexa compare to lexapro morning</a> The shooting caused no injuries, but Alexander was found guilty by a six-person jury on March 16, 2012. The sentencing judge said his hands were tied when he ordered as punishment two decades behind bars. <a href=" http://www.tcheaz.com/how-can-i-get-clomid-prescription.pptx#scotch ">should i take clomid if i ovulate</a> &ldquo;Is this something to look at? Do you want me to or not?&rdquo; Smolenski, in an interview with FOX Sports this week, recalled asking high-ranking members of the organization. &ldquo;But for Andy (Reid), that camaraderie aspect of going away was important. For Chip (Kelly), it was more about everything else.&rdquo; <a href=" http://www.marineforum.co.uk/is-there-a-generic-available-for-strattera.pdf ">strattera 10 mg efectos secundarios</a> Some other Chinese numbers released this morning have come in line with expectations: industrial production rose 10.2% from a year earlier in September, retail sales were up 13.3% and fixed asset investment grew by 20.2%. <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/buy-montelukast-online.pdf ">buy montelukast</a> OGX Petróleo e Gás Participações SA, the oil andgas unit of Brazilian tycoon Eike Batista, which today said itfailed to make a bond payment of about $45 million, had nooutput from its only offshore field, Tubarão Azul. <a href=" http://shakingbox.com/accutane-rx-customer.pptx#curse ">isotretinoin discount program outages</a> A: Chayote is a small squash that Nicaraguan and Mexicanpeople use in nearly every dish. But they use it cooked. I useit raw and thinly sliced. Also yucca: in Nicaragua, people makeit on the street. It's called vigaron and eaten like coleslaw. Iuse yucca differently. I'll slice it raw and use it crispy inceviche or make a gnocchi with yucca.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).