Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I live in London <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/ibuprofen-600-mg-buy-online.pdf ">where to buy ibuprofen in singapore</a> "The public should be reassured that West Midlands Police expects the highest standards of professionalism from its officers and staff and as such we have robust management and anti-corruption measures in place." <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-to-buy-cymbalta.pdf ">is duloxetine cheaper than cymbalta </a> This year, 20th Century Fox delivered the biggest surprise,presenting the heavyweight stars of "X-Men: Days of FuturePast," including Jennifer Lawrence, Hugh Jackman, Halle Berry,Patrick Stewart and Ian McKellan to an exuberant 6,000-pluscrowd. <a href=" http://www.ableentrylocksmiths.co.uk/olanzapine-hyponatremia.pdf#testing ">zyprexa generic name</a> For any deal to work, negotiators probably would have to choreograph a multi-pronged approach that allows all sides to declare victory, even if it is one that cues up another battle in mid-November or December. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/where-to-get-nolvadex-in-usa.pdf#not ">4 hydroxy tamoxifen half life</a> In a statement, councillors Alyas Karmani, Ruqayyah Collector and Faisal Khan, together with Mr Ahmed and Mr Shabbir, said the party had attempted to "silence" the two men after they raised "legitimate frustrations" over Mr Galloway&#039;s comments. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/quetiapine-dosage-uk.pdf ">quetiapine dosage uk</a> Last year, Straumann bought a 49 percent stake in Brazil'sNeodent to tap into the low-cost market which is developingfaster than the premium segment.($1 = 0.9250 Swiss francs) (Reporting by Caroline Copley)

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Where do you study? <a href=" http://schell.com/?buy-tretinoin-microsphere-gel-01.pdf#tack ">order tretinoin cream online </a> If all these mouths, including the ones broadcasting the game (Howie Rose, Josh Lewin, Ed Coleman), are going to gush over the past and Sunday’s final curtain, they might want to remind listeners CBS didn’t give a spit about all those memories when they told the Mets to get lost. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/buy-robaxin-uk.pdf#find ">buy methocarbamol uk</a> In another scene, while Shannon is in bed snoring at 11:54 a.m., the phone rings. It’s her friend calling to inform her that a hog had just been run over. The family fetches it, skins it, cooks it and eats it, but not ­before Alana names it “Logan.” <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/mirtazapine-15mg-or-30mg-for-sleep.pdf#note ">coming off 15 mg mirtazapine</a> Similarly, a senior State Department official said that the United States is trying to determine whether any of the alleged attackers are American. But, the official said, authorities are becoming more confident American citizens were involved. <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/naprosyn-ec-bula-dma.pptx#useless ">naproxen buy over the counter pms</a> The report also recommended that trainee GPs should have extended paediatric training and the transition between child and adult health services should be made easier. Dame Sally said that improvements could save the economy billions, with estimates suggesting £1bn could be saved each year if obesity rates among children and young people were reduced by just 1 per cent. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/acyclovir-no-prescription-uk.pdf ">acyclovir cream uk</a> Kendra Wilkinson may not have made it as far into the 'Dancing with the Stars' competition as she had hoped, but she has something else to be proud of. The 25-year-old blond beauty lasted seven weeks on ABC's dance competition show and got her old body back along the way. 'I was size 2 or 4 before 'Dancing with the Stars' and now I'm a size 0,' she revealed to Life and Style.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).