Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

My battery's about to run out <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/estrace-ivf-tablets.pdf#conquered ">can estrace cream cause weight gain</a> NEWARK, N.J./BOSTON, July 25 (Reuters) - U.S. prosecutorscharged six foreign nationals with hacking crimes, includingcredit and debit card thefts that authorities say cost U.S. andEuropean companies more than $300 million in losses, and chargedone of them with breaching Nasdaq computers. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/eriacta-100-india.pptx ">eriacta reviews</a> Rodriguez said he wasn’t surprised by the “60 Minutes” report after The News published a story in April that said his representatives had purchased Biogenesis documents that they then leaked to the media. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-to-buy-retin-a-cream-for-stretch-marks.pptx ">buy cheap tretinoin</a> By basing his treatment of Rodriguez on that clause, Selig is effectively bypassing the arbitration-based procedures in place for doping cases, which are laid out in the Joint Drug Agreement, baseball’s collectively bargained anti-doping policy, and putting the appeals process in his own hands. <a href=" http://shakingbox.com/buy-generic-accutane-40-mg-tiredness.pptx#headmaster ">accutane 10mg reviews khoobsurat</a> In a way, Schaefer is right. The half-hour comedy is a combination of skits, celebrity interviews, good old-fashioned girl talk and a bit of star worship thrown in for good measure. It’s all filmed live from MTV’s Times Square studios. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/vitamin-b12-mangel-durch-nexium.pdf ">taking nexium twice a day</a> The Asian Development Bank said it saw no risks to China'seconomy in the short term but challenges remained longer term indealing with problems such as income disparity, the environmentand energy constraints.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm at Liverpool University <a href=" http://www.theagencylimited.com/cheap-finasteride-canada.pdf#regiment ">cheapest generic proscar</a> &#8220;Limiting the number of foreigners in a league. It&#8217;s a nice debate, that&#8217;s true. But I think you need to look further than that. You need to look at how you train your youngsters,&#8221; he said. <a href=" http://armanoswine.se/safest-place-buy-clomid-online.pdf ">clomid buy online australia</a> Uninsured individuals with incomes so low they aren't required to file a federal tax return or who can't find coverage that costs less than 8 percent of their income do not face a fine . Others exempt include members of Indian tribes, people whose religion objects to health insurance, undocumented immigrants, Americans living abroad, members of a health care sharing ministry and people in prison. <a href=" http://www.tib.com.sg/help-buying-prescription-drugs#qualities ">best pharmacy online for half price</a> His warning comes a few days before candidates in England, Wales and Northern Ireland get their A-level results, which are not expected to rise significantly and may even drop slightly as a clampdown on grade inflation continues. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/priligy-online-us.pdf#remembrance ">priligy online doctor</a> When the Reformer told her there are many members of the public who believe this termination was due to a vendetta against Houlne, Mitchell-Love said, "I'm sorry they feel that way. They just don't have the information we've got." <a href=" http://kanesmarket.com/wp/prostamol-uno-usa.pdf ">prostamol uno 320 mg pret</a> It was a rare instance of legal punishment handed down over the abuse of a party official detained under "shuanggui", lawyers for Yu's family said. They said the case went to court because of a public outcry over Yu's death as well as the family's doggedness in seeking justice.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).