Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Some First Class stamps <a href=" http://ifla.org.uk/buy-arcoxia-uk.pdf#knelt ">arcoxia cost uk</a> Walker was elected as part of the Nationalists&rsquo; subsequent landslide victory but was expelled from the SNP in April last year after the domestic abuse allegations emerged, since when he has sat as an independent MSP. <a href=" http://www.bharat79.com/man-u-line-up-now ">man up now supplement</a> If he wins a seat, he will have no impact on Abbott'sability to control a majority in the lower house of Parliament.But Palmer's party has won at least two seats in the upper houseSenate, where Abbott could need Palmer's support to passlegislation and to scrap a carbon tax and a mining tax. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/generic-terbinafine-hydrochloride-pills-alcohol.pdf ">where can i buy lamisil bali</a> The singer had brunette hair in her days as tween favorite "Hannah Montana," but with the ushering in of a new era of Miley Cyrus last fall, she went platinum blond and chopped off the long locks. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/dulcolax-suppository-pregnancy-category.pdf ">dulcolax laxative suppositories review</a> A loose agreement on boosting public investment in infrastructure, education and research had also been reached, according to the sources. The SPD has wanted to fund such investments through higher taxes on the rich but the CDU/CSU has ruled this out and must now propose other sources of revenue. <a href=" http://www.glencar.ie/xenical-orlistat-tablets-reviews.pdf#pun ">orlistat 120mg capsules reviews</a> According to lead researcher, Prof Colin Baigent of Oxford University, these risks, while small are significant. However, he emphasised that they are &lsquo;mainly relevant to people with arthritis who need to take high doses over a long period'.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I was born in Australia but grew up in England <a href=" http://morodalsfestivalen.no/cheapest-pharmacy-for-effexor-xr.pptx#liberal ">buy effexor xr online no prescription</a> The campaign atmosphere is part of a White House strategy to generate attention for the president's proposals and gear up for a fall fight with congressional Republicans over the budget, debt ceiling and implementation of the president's signature healthcare reform, known as Obamacare. <a href=" http://www.ssvoverath.de/where-to-buy-ventolin-inhaler-in-singapore.pptx#attendants ">where to buy ventolin inhaler in singapore</a> Although most investors still expect an eleventh-hour dealto raise the debt ceiling and avert a historic debt default, thestandoff has already led to a government shutdown, raisingconcerns the still fragile U.S. economic recovery is now injeopardy of being derailed. <a href=" http://www.tib.com.sg/off-label-prescription-drugs-for-weight-loss ">mail order pharmacy jobs in wisconsin</a> Edinburgh had been pinned back in their own territory but suddenly discovered a second wind as Visser latched on to a looping pass from lock Grant Gilchrist to evade two flying tackles and score a terrific try. <a href=" http://theclocktowernyc.com/does-test-x180-burn-fat.pdf#potentially ">test x180 gnc ingredients</a> Both sides were reacting to what juror B29, who only gave her first name of Maddy, told ABC News' Robin Roberts in an exclusive interview Thursday. She told Roberts that she believed Zimmerman was guilty, but that the jury couldn't convict him under the law. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/lopressor-200-mg.pdf ">lopressor hct dose</a> However, now that the league bodies have merged, the SPFL board &ndash; chief executive Neil Doncaster, Duncan Fraser (Aberdeen), Stephen Thompson (Dundee United), Eric Riley (Celtic), Les Gray (Hamilton Accies), Mike Mulraney (Alloa Athletic) and Bill Darroch (Stenhousemuir) &ndash; are drafting the rules for the new organisation.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).