Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Could you give me some smaller notes? <a href=" http://www.anspc.it/index.php/vagifem-reviews.pdf#knew ">vagifem prices</a> "Most are asking us to hurry up, make it go faster," said Lieutenant Junior Grade "Lucentio," a Navy nurse. Most of the nametags on the staff's camouflage uniforms are pseudonyms drawn from Shakespearean plays. <a href=" http://www.handsfree.com/buy-wellbutrin-sr-in-canada.pdf#views ">wellbutrin sr purchase </a> Russia also markets a variety of rockets for space launches.Its workhorse Soyuz spaceships have been the only vehiclesdelivering crews to the ISS since the U.S. Space Shuttle fleetwas retired from service in 2011. <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-generic-cost-versus-lipitor.pdf#composition ">atorvastatin patent australia formulation</a> In the wake of Iraq &mdash; and more specifically, the political campaign to convince America to launch it &mdash; even a blatant chemical weapons attack on civilians has otherwise reasonable people wondering if it isn&rsquo;t all a plot to drum up another war. <a href=" http://www.prodental.com/?generic-drugs-at-walmart#cheese ">prescription drugs that make you feel euphoric</a> Self-rule in 1935 was followed by full independence in 1946 under a US-style constitution. The Philippines was marked by rapid economic development and a flourishing democracy until the rule of President Ferdinand Marcos, a close ally of the US, who imposed martial law in the early 1970s. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-cymp.pptx ">levitra owzd</a> Nearby, a red-and-white 1963 Impala waits with 11.4 miles logged. Manufacturer's plastic covers the seats. The car was never titled. A yellowed, typewritten window sticker touts its original price: $3,254.70.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Would you like to leave a message? <a href=" http://radiocfxu.ca/?buying-nexium.pdf ">cheapest pharmacy to buy nexium</a> "Over the years, the optimism was always there except the frustration would grow," said Detective Joseph Reznick, now an NYPD assistant chief who, in 1993, read the eulogy at the girl's burial in the Bronx before hundreds of mourners. "I think reflecting back on what we named this little girl, Baby Hope, I think it's the most accurate name we could have come up with." <a href=" http://www.marineforum.co.uk/ibuprofen-oral-suspension-usp-100mg-5ml-dosage.pdf ">accidentally gave baby double dose of ibuprofen</a> The decision comes while AGCOM is in talks with TelecomItalia over a plan by the former telecoms monopoly to spin offits fixed-line copper and fibre network that will allow equalaccess to all operators. <a href=" http://www.careforuganda.org/index.php?option=cialis-canadian-price ">levitra high cholesterol</a> The Muslim Brotherhood, which won five successive votes in Egypt after the overthrow of Mubarak in 2011, is suffering from a week of bloodshed and the arrest of many of its leaders in what the authorities call a battle with terrorism. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/doxycycline-to-buy-online.pdf#stems ">where to buy doxycycline for horses</a> With 100 of its staff physicians having quit in recent months, LICH is already dependent on temporary contract help to handle walk-in patients. Who does Demarest think will treat the critically ill patients who show up at the ER door? <a href=" http://www.purplesurgical.com/en/code-ucd-revatio.pdf#wisdom ">revatio effetti collaterali</a> Pimco, a unit of German financial-services firm Allianz SE, was one of four firms thecentral bank hired to help it buy agency MBS in 2009 under the first phase of quantitativeeasing, called QE1. In essence, these firms collaborated with the Fed on writing its playbookfor the program. The aim was to stimulate lending and spending by driving down interest ratesthrough mass purchases of bonds, flooding the market with cash.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).