Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Where's the postbox? <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-lisinopril.pdf#invitations ">buy lisinopril 10 mg online</a> Cashman hates this stuff, and you can’t really blame him. He didn’t want to sign Rodriguez to the 10-year deal. He will tell perfect strangers that, and has done so. Ever since Hal Steinbrenner imposed a spending cap, Rodriguez’s pact became an odious anchor pulling down the Yankees. That’s bad enough. But now there is this embarrassing public feud, and it isn’t nearly as much fun or organic as Billy Martin confronting Reggie Jackson in the dugout. This feels more like George Steinbrenner vs. Dave Winfield, player vs. organization, except that Major League Baseball is on the team’s side this time and there are major steroid issues thrown in for bad measure. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/fluticasone-nasal-spray-max-dose.pdf#boyfriend ">fluticasone propionate cream 0.05 for eczema</a> Is a revitalized UN a possibility? Is a much larger military unit at the UN's disposal, say 100,000 troops, willing to step into incipient civil wars or collapsing states at all realistic? Or, as global warming and exploding Third World populations expose us all to more failed states, will we just sit by and watch, hoping that somehow the contagion doesn't affect us? <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/ventolin-uk-muscle.pdf#sink ">buy ventolin inhalers uk</a> According to Dr Nick van der Spek, a consultant paediatrician in Cavan General hospital and GP trainee, Yvonne Ryan, this is an &lsquo;extremely common' problem affecting about 15% of all five-year-olds. <a href=" http://greentechnic.hu/topamax-info.pdf#ay ">how to wean off 100 mg topamax</a> Native French clients at Mil Amores Tortilleria, which opened in spring, often ask what tortillas are. "I explain it's like a Mexican baguette, you eat it with everything," says founder Erika Ungur, who moved from Mexico to Paris to open her shop. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-nasal-spray-usp-50-mcg-per-spray-xrow.pdf#contact ">flonase nasal spray directions for use risk of fungal infections</a> Broadcast is the must read magazine for everyone working in the broadcast industry. Our readers rely on us for expert and trusted news analysis, insight and data. With exclusive access to the industry’s innovators we tell you what’s being made, who’s making it, and when.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Can I use your phone? <a href=" http://predicare.se/24-mg-suboxone-a-day.pdf#valley ">suboxone doctors near uniontown pa</a> But she cautions that we cannot ask social networking sites to police free speech - and do nothing else - because the internet has given the vicious a voice and it can do the same for those they torment. <a href=" http://www.handsfree.com/order-propecia-online-prescription.pdf#axis ">cheapest propecia prescription uk</a> Though some moderate Republicans have begun to questiontheir party's strategy, Boehner so far has kept them unitedbehind a plan to offer a series of small bills that wouldre-open select parts of the government. <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?premarin-tablets-dosage.pdf#mind ">premarin 0.3 mg effets secondaires</a> While he was never convicted of any offence in Britain, his sermons were seen as a font of motivation for global jihadists. He is also accused of involvement in a failed plan known as the "millennium conspiracy" in 2000, to attack Western and Israeli targets during millennium celebrations. <a href=" http://www.mca.ie/where-can-i-buy-valtrex-oral.pdf ">valacyclovir online pharmacy</a> The Department of Commerce also announced Tuesday that China, Ecuador, India, Malaysia and Vietnam have improperly subsidized their shrimp imports into the American market. It also ruled that Thailand and Indonesia, two additional countries accused of subsidizing imports, would not be subject to duties sought by the Coalition of Gulf Shrimp Industries. <a href=" http://www.opusdesign.nl/clonidine-dose-adhd.pdf ">clonidine dosing for hypertension</a> Prof Peter Johnson, of Cancer Research UK, said: &ldquo;We&rsquo;re getting better at understanding which cancers need extra treatment, thanks to research into the molecular changes contained in individual tumours.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).