Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I work for a publishers <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-leus.pptx ">levitra jscg</a> Lopez, who is of Mazatec ethnicity, said she and her husband walked an hour to the clinic from the family's one-bedroom hut in the mountains of northern Oaxaca. It would have taken them longer to get to the nearest highway to catch a ride to a hospital. She said that from the births of her two previous children, she knew she didn't have time for that. <a href=" http://www.dunasl.com/?p=buy-acetazolamide-uk.pptx#bronze ">buy diamox</a> Pouliot's 67 points in 67 games in 2004-05 for Sudbury left the Wild salivating. Minnesota selected him over Staal (12th overall) and other future stars, including center Anze Kopitar (11th) and goaltender Jonathan Quick (72nd) — two top players on the Los Angeles Kings, the Rangers' opponent Monday night at Staples Center in the first game of a back-to-back continuing Tuesday night in San Jose. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/buy-cheap-tretinoin.pptx ">cheap tretinoin cream 0.1</a> In California, lawmakers sent 17 gun control measures to Brown's desk, in part because the U.S. Congress, mired in partisan bickering, failed to act after several high profile gun rampages last year, including the deadly Connecticut school shooting that killed 20 children and six adults in December. <a href=" http://bislettkebabhouse.no/cheapest-place-buy-strattera.pdf#breathing ">buy cheap strattera</a> "I can't be sure if it's him until I've seen the body. I want to see the body first because I haven't seen it. Even if it's in decomposition, I don't care. I want to really be sure that it's my son," Maria Victoria Barranco, Alan Omar's mother, said after meeting with prosecutors. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?amitriptyline-prescription-drug.pdf ">buy amitriptyline 10mg online</a> His connections were so close that he handed over a 30 per cent stake in his first convention centre, the Shawan Exhibition Centre in the north-west of the city, to the city government without charge in 2001. &ldquo;His first show was a car event,&rdquo; said a source in Chengdu, who asked not to be named because of the sensitivity of the investigations.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Whereabouts in are you from? <a href=" http://predicare.se/xls-medical-price-superdrug.pdf#consent ">xls medical commercial</a> By contrast, it said, Android-based tablets - including Samsung&#039;s Galaxy series, Android&#039;s Kindle Fires and Google&#039;s Nexus-branded range - had a 48% share, while Apple&#039;s iPads took 45% of the market. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/stendra-erectile-dysfunction.pdf#comfortable ">stendra europe</a> Among the reception guests were World Bank President JimYong Kim and some foreign leaders, including Hendrik ToomasIlves, president of Estonia; Ellen Johnson Sirleaf, president ofLiberia; and Edi Rama, prime minister of Albania. <a href=" http://www.edna.eu/en/provera-25-mg-daily-568#edinburgh ">ventolin hfa dosage hcg</a> An aggressive push by Tea Party lawmakers to defund ObamaCare is increasingly pitting Republicans against Republicans, as some party leaders and conservative pundits claim the goal is not achievable this year -- and could irresponsibly risk a government shutdown.  <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/montelukast-tabletas-de-5mg.pdf ">montelukast sodium tablets ip 10mg</a> Fire officials said that 24 to 26 people were scheduled to work at the gas plant when the explosions and fire broke out. Blue Rhino executives told ABC News that all scheduled employees have been accounted for and are alive. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/zytenz-male-enhancement-serum.pdf#climate ">zytenz facts</a> Athletes in seven events — the men’s 1,500-meter speedskating, the women’s 1,000 and men’s 1,500 short track, the women’s cross-country skiing relay, the men’s K-125 ski jump, the women’s super giant slalom and the men’s skeleton — can take home the space-age hardware. The meteorite fragments were collected by scientists and will be incorporated into the gold medals, which are crafted by Moscow’s Adamas jewelry factory.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).