Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

Is it convenient to talk at the moment? <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/macrobid-for-sale-online.pdf#discourage ">macrobid price canada</a> Prisoners of a range of ages from five category B and C prisons, a women&rsquo;s prison and a young offender institution, all in the West Midlands, were put through a course of ten weekly 90 minute yoga sessions run by the Prison Phoenix Trust. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/excedrin-migraine-cheap.pdf ">excedrin migraine commercial 2014</a> Menzies had in March said it expected trading at itsnewspaper business, which distributes the Financial Times andthe Independent in the UK, to remain challenging in 2013 ascustomers buy fewer magazines. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/albuterol-25-mg3ml-0083--inhalation-solution.pdf#saw ">albuterol inhaler use during pregnancy</a> Alrosa's main assets are located in Yakutia in Russia's FarEast, a remote region of tundra and forest, and the country'slargest province, also a repository of large deposits of naturalresources from oil and gas to gold and coal. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/what-is-lamisil-tablets-for-avoid.pdf#residence ">lamisil once reviews can used for ringworm</a> The Brotherhood says it was stripped of legitimate power by treacherous generals it holds responsible for two mass killings of Mursi loyalists. It has urged followers to embrace martyrdom and its clerics have implored God's vengeance on their enemies. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/buy-ezetimibe.pdf#textbook ">order zetia</a> U.S. stocks rose as better-than-forecast results at Citigroup Inc. fueled optimism in theearnings season. Ten-year Treasuries climbed for the fifth timein six sessions following slower-than-forecast growth in retailsales, while commodity indexes were little changed.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?can-allopurinol-be-used-during-an-acute-gout-attack-vhs.html#athlete ">order allopurinol online ireland</a> "It's actually happening! I thought: Wouldn't it be a miracle if we could pull this off? And here we are, down to the last one," said Jay Conners, 49, a tile setter from Richmond who waved a huge American flag as Oracle crossed the finish line first for the second time Tuesday. "I feel if I don't come back tomorrow, I might jinx them." <a href=" http://edmundross.ie/buying-imitrex-in-mexico.pdf#prevented ">buy imitrex injection</a> The trio of European Union, International Monetary Fund andEuropean Central Bank lenders began an inspection on Sunday toassess compliance with reforms and how much further financingAthens will need before it regains market access. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/terbinafine-hcl-cream-liver.pdf ">oral terbinafine cost a new antifungal agents</a> "Essentially, reporting season will be the test of whether or not that negative macro sentiment has really impacted companies on the ground as much as people expect," said Sam Le Cornu, a senior fund manager of Asian equities at Macquarie Funds Group. <a href=" http://www.hortidiveio.it/sleep-eze-mattress-waterloo.pdf#place ">sleep eze d dosage</a> Significantly, Republicans seemed to be steering clear ofthe restrictions on Obama's healthcare reforms and spending thatprompted the crisis in the first place. Instead, negotiationscentered on how far to extend the debt limit and how muchfunding they would provide the government when it opens,according to Republicans. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/celebrex-200-mg-obat-apa.pdf ">price of celebrex</a> While ceding ground on re-tendering, it confirmed a draftrecommendation that the FRC should review the audit engagementfor each of the 350 companies on average every five years, aheavy undertaking for the regulator.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).