Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

28.5 2017

What line of work are you in? <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-gabapentin-online-cod.pdf ">buy neurontin 300 mg </a> And they had a 71 percent increased risk of more aggressive cancers, according to a statisticalanalysis by researchers including cancer epidemiologist Theodore Brasky, who now works at OhioState University’s Comprehensive Cancer Center.He worked on the project at Seattle’s FredHutchinson Cancer Research Center. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/accutane-stories-uk.pdf ">accutane tablets uk</a> Under the new American chicken deal, on-site American inspectors will not be required at the Chinese plants — and the China-processed birds won’t have country-of-origin labeling, Schumer said. The four Chinese plants have officially been deemed safe by federal officials. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/doliprane-bb-ordonnance.pdf ">posologie suppositoire doliprane bebe</a> Other surprising places people are using smartphones include at church or a place of worship (19%), on a dinner date (33%) and in the shower (12%). About 55% of survey participants admitted to texting while driving. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/generic-vasotec-10-mg.pdf#powerful ">buy enalapril maleate 10 mg</a> In one of the most disturbing scenes of the last week, video footage circulated on social and state media of what appeared to be Mursi supporters throwing two youths from a concrete tower on to a roof in the port city of Alexandria. <a href=" http://www.tcheaz.com/pristiq-release-date.pptx ">pristiq depression</a> * China's biggest energy firm PetroChina will joinExxon Mobil in developing Iraq's giant West Qurnaoilfield and is in talks with Lukoil to buy into asecond project at the field, industry sources said on Friday.

2rand[0,1,1]

28.5 2017

How much does the job pay? <a href=" http://daproim.com/index.php/where-can-i-buy-cymbalta-online.pdf#humorous ">where to buy cymbalta cheap</a> He said: "We will look to take action if we establish that we were let down by those we were relying on at the time and that the interests of the taxpayer were not well served in the original negotiation. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/can-prevacid-tablets-be-crushed.pdf#harmless ">lansoprazole uk buy</a> Every Red Sox starter had a hit and seven drove in a run. Then, there was Lester, who buckled down after getting the lead. He was lifted with two outs in the eighth, at which point he got a thunderous ovation. <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/amlodipine-online-uk.pdf ">buy amlodipine for cats uk</a> The French company now expects 2013 adjusted recurringoperating income to rise about 20 percent on sales which it seesrising by mid- to high-single digits in percentage terms. It hadforecast a mid-teens percentage profit rise earlier this year. <a href=" http://www.asopymes.com/zoloft-cost-australia.pdf ">buying zoloft online</a> Although both sexes have shown annual improvements in life expectancy at birth, over the past 30 years the gap has narrowed because larger numbers of people are surviving to an older age. This is contributing to the ageing population of England and Wales. <a href=" http://www.mca.ie/amlodipine-10-mg-price-walmart.pdf#since ">felodipine amlodipine conversion</a> The version of the plan revealed on Thursday is lessambitious than earlier efforts, but is designed to win overadditional provinces before its 2015 launch. Still, theFrench-speaking province of Quebec, led by a separatistgovernment, rejected the plan and hinted at fighting it incourt.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).